Ayrılma Sebebi Evlilik Teklifiymiş

Yılmaz Erdoğan'ın yeni gösterisini izlemeye giden Burcu Esmersoy, kendisine özel hayatıyla ilgili yöneltilen soruları cevaplamayı da ihmal etmedi.

Ayrılma Sebebi Evlilik Teklifiymiş
Ayrılma Sebebi Evlilik Teklifiymiş Nilay Işık
Bu içerik 1957 kez okundu.

Yılmaz Erdoğan'ın 'Münaşaka' ismini verdiği yeni gösterisini izlemeye giden seyirciler arasında yer alan Burcu Esmersoy, özel hayatıyla ilgili kendisine yöneltilen soruları samimiyetle cevapladı.

Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen gösteriyi seyreden konuklar arasında yer alan Esmersoy, şov öncesinde kendisine uzatılan mikrofonlara konuştu. Tuna Aksu ile biten ilişkisi hakkında açıklama yapan ünlü sunucu, kendisinin evlilik ve çocuk konularında çekinceleri olan bir insan olduğunu ve eski sevgilisinin de bunları istemesi sonucunda ayrılmak zorunda kaldıklarını ifade etti. İhanet iddialarının ikisini de çok üzdüğünü belirten Esmersoy, bu iddiaların kesinlikle doğru olmadığını vurguladı.

Geçtiğimiz gün eğlenmek için gittiği mekanda ünlü futbolcu Arda Turan'ın da eğlendiğini öğrenince mekana girmekten vazgeçip geri döndüğü konusuna da değinen sunucu, Arda ile küs olmadıklarını ve hatta eskisinden çok görüştüklerini belirterek bir ara ikisinin de ilişkisinin olması nedeniyle pek görüşemediklerini ifade etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

"Ruhu Çirkinlerden Sen Bizi Koru!"
 
Burcu Esmersoy Burcu Esmersoy Arda Turan Burcu Esmersoy Sevgilisi Burcu Esmersoy Eski Sevgilisi Burcu Esmersoy Tuna Aksu Tuna Aksu Arda Turan Yılmaz Erdoğan Münaşaka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500