Ayşe Hatun Önal'a Hapis Şoku

Ayşe Hatun Önal'ın 23 Nisan gecesi trafikte alkollü yakalanmasının ardından açılan davada 6 yıl hapis cezası istemi olduğu öğrenildi.

Ayşe Hatun Önal'a Hapis Şoku
Ayşe Hatun Önal'a Hapis Şoku Ecem Şenol
Bu içerik 1361 kez okundu.

"Olay" adını verdiği yeni şarkısı ile gündemde olan Ayşe Hatun Önal’ın 23 Nisan gecesi trafik çevirmesine takıldığı ve sabah 04.30'da Ortaköy'de yapılan rutin kontrolde çevrilen şarkıcının, iddiaya göre önce alkolmetreyi üflemek istemediği öğrenildi.

 Bir müddet sonra cihazı üfleyen ünlü şarkıcının, 167 promil alkollü çıkması üzerine ehliyetine altı ay süre ile el konulurken, 876 da lira para cezasına çarptırıldığı ve yasalar gereği 100 promil üstü çıktığı için Gayrettepe Polis Merkezi'ne götürüldüğü belirtildi.

Ayşe Hatun Önal'ın olayla ilgili ifadesine başvurulduğu ve trafik güvenliğini tehlikeye soktuğu gerekçesiyle savcılık tarafından Ayşe Hatun Önal'la ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Yürütülen soruşturma sonunda ünlü şarkıcı hakkında düzenlenen iddianamede, trafik güvenliğini tehlikeye sokmak suçundan 6 yıla kadar hapsi istenen Önal’ın, Asliye Ceza Mahkemesi'nde hâkim karşısına çıkacağı öğrenildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Deniz Seki'ye Hapishane Sonrası İcra Şoku

Ayşe Hatun Önal Trafik Cezası Hapis İStemi Alkol Araç 23 Nisan Gecesi Mekan Çıkışı Trafik Polisi Para Cezası Karakol İfade
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500