Ayşegül ve Poyraz Yol Ayrımına Geliyor

Bu akşam 67. bölümüyle ekranlara gelecek olan Poyraz Karayel’de, Ayşegül gerçekleri öğreniyor.

Ayşegül ve Poyraz Yol Ayrımına Geliyor
Ayşegül ve Poyraz Yol Ayrımına Geliyor Meltem Yuksel
Bu içerik 1652 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında 67. bölümüyle yayınlanacak olan Poyraz Karayel’de Ayşegül, iki yıl boyunca kayıp olan Poyraz’ın başına gelenleri öğreniyor mu?Fragmanda gösterilen mahkeme sahneleriyle izleyen herkesi eğlendirecek olan dizi heyecan dolu yeni bölümüyle geliyor.

Boşanma konusunda kararlı olan Ayşegül, Bahri’nin itirazlarına aldırış etmez. Diğer taraftan bir gazetecinin öldürülmesine şahit olan Poyraz hemen Ayşegül’ün yanına gelir. Fakat Ayşegül, Çınar hakkında söylediklerine inanmak istemez.

Meltem ve Zülfikar, Umman evine gelen polislerden kurtulmak için saklanacak bir yer bulmaya çalışırlar. Sadreddin, Yavuz’la ortaklık kurabilmek için babasının haberi olmadan iş çevirmeye kararlıdır. Fakat Poyraz’ın peşine düştüğü Çınar’ın almış olduğu kararlar herkesi şaşırtırken, şüpheli davranışları yüzünden Ayşegül’de kendisini sorgulamaya başlar.

Çınar’ın gözaltına alınması bütün gerçeklerin teker teker ortaya çıkmasına sebep olur. Poyraz ve Ayşegül birbirleri hakkında öğrendikleri yüzünden yeniden yol ayrımına gelirler.

Poyraz Karayel Poyraz Karayel izle Poyraz Karayel 67 Bölüm Poyraz Karayel Fragman Poyraz Karayel Fragman izle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500