Azimli 'Sıçan' Duvarı Deler!

Magazin gündemini bırakın Türkiye gündemine oturan öyle bir olay var ki o da Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın evliliği. Sanki başka derdimiz tasamız yokmuş gibi her yerde onları görüyoruz. Neyse ki düğün bitti de bütün Türkiye derin bir oh çekti.

Azimli 'Sıçan' Duvarı Deler!
Azimli 'Sıçan' Duvarı Deler! Meltem Yuksel
Bu içerik 2582 kez okundu.

Aylar öncesinde lanse edilen yılın düğününden içimize baygınlık geldi vallahi. Ama bizim külkedisine hak vermek lazım, neden mi?

Acun’un parasını en iyi harcayan o olduğu için. Sosyal medyada iki gündür gündem olan sözde yılın düğünü hakkında ise gelen tepkiler bir hayli fazla.

Gelin arabasını hepimiz biliriz, alışa gelmişin dışında bazen Tır bile gördüğümüz olur, ama uçak nedir birisi buna açıklık getirebilir mi?

Dünyada tek evlenen sen değilsin!

Birileri ona bunu hatırlatmalı. Zafer benim, sonunda Acun benim oldu, nikahı bastım evlendim! – e tabi sen sekiz yıl bekle bir de üstüne çocuk yap, çok bile beklemişsin-  iyi ama Şeyma’cım bir de ünlü atasözlerimiz vardır bilir misin? ‘Ne ekersen onu biçersin, Yuva yıkanın yuvası olmaz’ şeklinde bildin mi?

Üstelik attığın o Story’ler de küçük kızının çektiği işkenceyi göremedin mi? Otel odasında sen arkadaşlarınla eğlenip şampanya patlatırken kulaklarını kapatıp “Anne çok gürültü var, çok ses yapıyorsunuz” dediği zamanı…  Duydun tabi ki, evet gürültü var dedin ve öpücük attın.

Anladık şampiyon! Acun eşinden boşandı ve sen onunla evlendin, azıcık sakin ol, bu kadar hava, bu kadar masraf niye? Hani insanların sana taktıkları lakapları sözde umursamıyorsun ya –ne olduklarını sizler biliyorsunuz-  işte o düşünceleri biraz olsun yıkmak istemez miydin?

Düğününde bu kadar şatafat yapacağına, para harcayacağına hani diyorum –belki yapıyorsundur- yardıma muhtaç olan insanlara azıcık el uzatsan olmaz mıydı o çok sevdiğin eşinle…

Hani Arakanlı Müslümanlar var bilir misin, yardım etmek istemez miydin onlara?

Çok uzağa gitmeyelim Ibıza’da, Burning Man’de gezeceğine İstanbul’da bir arka sokağa girip muhtaç insanlara yardım ederek, namazında niyazında biri olarak, sevap işlemek istemez miydin?

Bunları yapsaydın belki de insanlar sana sempati duymaya başlardı…

Sen bunların farkında değilsen bile, evli olduğu halde yasak aşk yaşayan ve medya patronu olduğu için etrafında ünlülerin yalakalık yaptığı, sevgili eşin Acun Ilıcalı, nasıl göz yumdu?  Türk halkı olarak anlamadık…

After partinde sen tuhaf tuhaf sallanırken etrafında olan insanlar sana yapmacık yapmacık gülerken acı çeken Acun’u ve en sonunda paylaştığı story ile özümüze döndük yazdığını görmedin mi? Ya bir de unutmadan halay çekmedin ya işte o da içimizde ukde olarak kaldı…

Son sözümüzü şu şekilde bitirelim; gökten üç elma düştü biri Acun’a biri Şeyma’ya diğeri de kim bilir kime!

 

Şuraya da Twitter’da atılan bazı komik tweetleri atayım da azıcık gülün… 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Türkiye Güzelini Seçiyor

 

Şeyma Subaşı Şeyma Ilıcalı Acun Ilıcalı TV8 Acun Medya Şeyma Subaşı Düğün Şeyma Subaşı Dans
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500