Aziz Yıldırım Eşinden Boşanıyor mu?

Aziz Yıldırım eşi Gonca Yıldırım ile hakkında çıkan boşanma haberlerini yalanladı. Yıldırım, 'Hakkımızda çıkan bu haberler külliyen yalan. Boşanmıyoruz' dedi.

Aziz Yıldırım Eşinden Boşanıyor mu?
Aziz Yıldırım Eşinden Boşanıyor mu? Meltem Yuksel
Bu içerik 1369 kez okundu.

Fenerbahçe'nin eski başkanı 66 yaşındaki Aziz Yıldırım'ın sekiz yıl önce evlendiği 43 yaşındaki Gonca Yıldırım'dan boşanacağı iddia edildi.

 Çıkan bu iddiaların ardından Yıldırım’a yakın isimlerden edinilen bilgiye göre Yıldırım, evliliğinin biteceği yönünde çıkan iddiaları tamamıyla yalanlarken çevresine de bu haberlerle ilgili gerekli yaptırımları gerçekleştireceğini söyledi. Yıldırım’ın “Ellerinde boşanacağıma yönelik belge varsa ortaya çıkarsınlar, hakkımda asılsız, boşanma haberleri yapan kurumlar hakkında adli süreci başlatacağım” dediği de gelen bir diğer bilgiydi.

Boşanacağını net bir dille yalanlayan Yıldırım, şöyle dedi: “Bugün, Milliyet Gazetesinin 1. sayfasında sürmanşette ve aynı gazetenin Cadde isimli ekinde 1. sayfada, Umut Ünver imzası ile yayınlanan haber ve içeriği yalandır. Haber ve içeriği, aileme ve aile hayatıma yönelik alçakça bir saldırıdır. Bu alçak saldırıya karşı her türlü hakkımı kullanacağımın bilinmesini isterim. Evliliğimizde her hangi olumsuz bir durum yoktur. Aile birliğimiz, eşimle tam bir uyum içerisinde karşılıklı saygı ve sevgiyle sorunsuz olarak sürmektedir.

Söz konusu yalan haber sebebi ile beni ailemle ilgili böyle bir açıklama yapmak zorunda bırakan kişi, bu kişiye bu haberi yaptıran kişiler ve bu haberi doğrulatmadan yayınlayanlar; şeref, haysiyet ve onurları olmayan kişiliksiz varlıklardır. Aile değerine bu denli pervasızca yapılan saldırının failleri kendi şerefsiz yaşamları ile bu kuruma değer veren insanları bir daha lekeleyememeli, aile kurumunun ne denli kutsal bir değer olduğunu anlayacak ölçüde ve şekilde cezalandırılmalıdır.

Mesleği uğrunda şehit düşen Abdi İpekçi gibi saygın, gazetecilik mesleğinin yüksek değerleri ile tarihe geçen bir gazetecinin yöneticiliğini yaptığı Milliyet Gazetesi'nin, masa başı hazırlanan ve insanların mahremine fütursuzca saldırıda bulunan bu kişinin çalıştığı bir noktaya gelmiş olması bana göre hazindir. Milliyet Gazetesi de bu duruma sessiz kalmamalı, bu işte sorumluluğu bulunan kişinin içinde bulunduğu çukurun seviyesini görerek, sistem dışına çıkarmalıdır.

Ayrıca ve aynı zamanda toplumda aile ve değerlerine bu kadar pervasızca saldıran bu kişileri kamuoyu, vicdanında yargılamalı ve bir hüküm vermelidir.”

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kibariye'nin Kızı Evlendi

 

 

 

 

 

Aziz Yıldırım Gonca Yıldırım Fenerbahçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500