Baba Bulamazsa Yumurtalıklarını Dondurmak Zorunda

45 yaşındaki ünlü sunucu Saba Tümer, yumurtalıklarını donduracağını açıklayarak herkesi şaşkına çevirdi.

Baba Bulamazsa Yumurtalıklarını Dondurmak Zorunda
Baba Bulamazsa Yumurtalıklarını Dondurmak Zorunda Nilay Işık
Bu içerik 1853 kez okundu.

Özel hayatına ilişkin sorulara verdiği cevaplarla herkesi şaşırtan 45 yaşındaki ünlü sunucu Saba Tümer, yumurtalıklarını donduracağını açıklayarak herkesi şoka uğrattı.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 'Yıldızlar da Kayar: Das Bora' filminin galasına katılım gösteren Tümer, özel hayatına ilişkin sorulara da cevap verdi.

Televizyon ekranlarında attığı kahkahalarla sık sık gündeme gelmeyi başaran ünlü sunucu, yumurtalarını donduracağını açıkladı. 

Bu cevabıyla herkesi şaşırtan Tümer, çocuk sahibi olmanın çok büyük bir sorumluluk olduğunu ve kendisinin de mesuliyet sahibi bir insan olduğunu ifade etti. Çocuklar için adeta delirdiğini söyleyen ünlü sunucu, artık bir hayat arkadaşı edinmenin zamanının geldiğini dile getirdi.

Kendisi ile aynı sorumluluk duygusuna sahip bir baba bulması durumunda çocuk yapmak istediğini sözlerine ekleyen Saba Tümer, olmazsa yumurtalarını dondurmak zorunda kalacağını belirtti.

saba tümer yaş saba tümer twitter yumurta dondurma saba tümer saba tümer kahkaha saba tümer gülüşü saba tümer kaç yaşında saba tümer yumurta saba tümer yumurtalık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500