''Baba Ölmeni Bekleyemem''

Seren Serengil, sunuculuğunu yaptığı programda şarkıcı ve oyuncu Emrah ile oğlu Tayfun Erdoğan arasında yaşanan tartışmanın detaylarını ekran başındakilere aktardı.

''Baba Ölmeni Bekleyemem''
''Baba Ölmeni Bekleyemem'' Ecem Şenol
Bu içerik 1185 kez okundu.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Emrah ile oğlu Tayfun Erdoğan arasında yaşanan karşılıklı atışmalar hakkında Seren Serengil'den çarpıcı yorumlar geldi. Serengil, sunucusu olduğu 'Duymayan Kalmasın' programında, Tayfun'un annesiyle birlikte katıldığı bir televizyon programından görüntüler yayınladı.

Tayfun'un annesinin, babasının hakkını ödeyemeyeceğini, onu yetiştirme sürecinde kendisine yardımları olduğunu ifade ettiği görüntüler yayınlandı.  

Emrah'ın oğluna yok yere tepki göstermediğini belirten ünlü sunucu, Emrah ve oğlu arasında yaşandığını iddia ettiği diyalogu da canlı yayında açıkladı.

Seren Serengil, Tayfun'un babasını ziyaretinde ondan bir ev istediğini ve babasıyla arasında çok yaş farkı olmadığı için bir şeylere sahip olmak adına ölmesini bekleyemeyeceğini söylediğini ve bu yüzden de üzerine evlerinden birini geçirmesini istediğini dile getirdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Fena Tiye Alındı

Seren Serengil Duymayan Kalmasın Tayfun Erdoğan Emrah Açıklama Miraz Varlık Diyalog Ölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500