Babasından Binlerce Kez Daha Güzel

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer'in sahne aldığı Bodrum'da verdiği konser esnasında kesilen elektriklerin yanı sıra Dilan Çıtak da şok etkisi yarattı.

Babasından Binlerce Kez Daha Güzel
Babasından Binlerce Kez Daha Güzel Nilay Işık
Bu içerik 2053 kez okundu.

Sahne aldığı Bodrum'da verdiği konser esnasında elektriklerin kesilmesiyle neye uğradığını şaşıran ünlü şarkıcı Ferhat Göçer'in şaşkınlığı Dilan Çıtak ile ikiye katlandı.

Bodrum Antik Tiyatro'da sahne alan Göçer, kendisini dinlemek için gelen şehit aileleri ve polis yararına unutulmaz bir konser verdi.

Yaklaşık 4 bin kişinin seyirci olarak katıldığı konserin dikkat çeken konukları arasında ünlü şarkıcının sevgilisi Ömür Gedik ile İbrahim Tatlises'in kızı Dilan Çıtak da yer aldı.

Sahneden Çıtak'a seslenen Göçer, genç kadının İbrahim Tatlıses'e olan benzerliğinden ötürü şok olduğunu ve Dilan'ı babasından binlerce hatta on binlerce kez daha güzel, daha şirin ve daha sempatik bulduğunu ifade etti.

Türkücü İbrahim Tatlıses'in 'Seni Yakacaklar' isimli şarkısının seslendirirken elektrikle kesilince izleyiciler söylenilen şarkıya eşlik etti ve elektriğe aldırış etmedi.

ferhat göçer ferhat göçer sevgilisi ferhat göçer ömür gedik ömür gedik ömür gedik sevgilisi ömür gedik hayvanlar ferhat göçer bodrum ferhat göçer bodrum antik tiyatro ferhat göçer dilan çıtak dilan çıtak tatlıses
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500