Bagajda Kaçmak İsteyince Rezil Oldu

Sarı lacivertli takımda bir süredir kadro dışı kalan Ozan Tufan, yeni sevgilisiyle Levent’teki bir mekandan çıkarken görüntü vermemek için oldukça ilginç bir yol izledi.

 Bagajda Kaçmak İsteyince Rezil Oldu
 Bagajda Kaçmak İsteyince Rezil Oldu Meltem Yuksel
Bu içerik 7911 kez okundu.

Kız arkadaşıyla yemeğe çıkan Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan görüntülenmemek için her yolu denedi. Tufan’ın kaçış planı şaşkınlık yarattı. Geçtiğimiz ay nişanlısı Senem Dişçi’den ayrılan futbolcu mekanın bütün çalışanlarını seferber etti.

Gece 01.00’de kapanan mekanı bir saat daha açık tutan Tufan, sevgilisiyle görüntü vermek istemeyince mutfak kapısından ayrıldı.

Gazetecileri tüm çabalarına rağmen atlatamayan futbolcu, kendi aracını göndererek bir arkadaşından yardım istedi. Çöp konteynırlarının yanına arabayı çektiren ve bagajını açık bıraktıran futbolcunun, kaçış planını görenler hayrete düştü. Bir türlü istediğini elde edemeyen Tufan, en sonunda arka kapıdan çıkarak hızlıca arabaya bindi. Mekan içinde sevgilisini bırakan ve muhabirlerin sorularını cevaplamayan futbolcu, "İyi geceler" demekle yetindi fakat kaçış planının içini açık olan bagajın kapısını kapatmayı ise unuttu.

Bir süre sonra futbolcunun sevgilisi, mekan görevlileri eşliğinde çıkış yaptı. Bir anda flaşların patlamasıyla sinirlenen kumral kadın, "Siz kimsiniz de beni çekiyorsunuz, ben kimim?" diyerek bağırdı. Gazetecilerden "Ozan Tufan'la yemek yediniz" sözlerini duyan kadın, aracına binip hızlıca gözden uzaklaşmak istedi ama kaldırımda park halinde olan aracını kontrolsüz bir şekilde yola indiren ve vale kulübesine çarpan kumral güzel, neredeyse bir gazeteciyi ezmekten son anda kurtuldu.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Büyük Aşkta Sürpriz Ayrılık

 

 

Ozan Tufan Fenerbahçe Bağaj Levent Araba Futbol Futbolcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500