Bağış Karşılığında Fotoğraf Çektiriyor

Ünlü şarkıcı Yonca Evcimik ile oyuncu Zeyno Günenç'in ziyaret ettiği Pınar Altuğ'un dükkanına dair bir bilinmeyen daha açığa çıktı.

Bağış Karşılığında Fotoğraf Çektiriyor
Bağış Karşılığında Fotoğraf Çektiriyor Nilay Işık
Bu içerik 2263 kez okundu.

Ünlü şarkıcı Yonca Evcimik ile oyuncu Zeyno Günenç'in ziyaret ettiği Pınar Altuğ'un Yalıkavak'ta açtığı dükkanına dair bilinmeyen bir şey daha ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ'un televizyon dünyasına ara vererek ticarete yönelme kararının ardından Yalıkavak Marina'da kendi adıyla açtığı dükkanına misafir olan dostları Evcimik ile Günenç, sosyal medya üzerinden tebrik paylaşımı yaptı.

Yıllardan beri duruşunu takdir ettiğini söylediği Altuğ'un dükkanını çok beğenen ve tebrik eden ünlü şarkıcı, fotoğraf çektirmek isteyen hayranları için bir bağış kutusu hazırlayan ve toplanan bu parayla çocukların okumasına vesile olan Altuğ'u kutladığını ifade etti.

Bir döneme damgasını vuran 'Çocuklar Duymasın' dizisinde Pınar Altuğ ile birlikte rol alan Zeyno Günenç de sosyal medya hesabı üzerinden aynı konuya değindi ve Toplum Gönüllüleri'yle anlaşılarak dükkana yerleştirilen bu bağış kutusunu yürekten tebrik ettiğini açıkladı.

pınar altuğ pınar altuğ yalıkavak pınar altuğ dükkan yonca evcimik pınar altuğ yonca evcimik zeyno günenç pınar altuğ zeyno günenç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500