Bağış Yaparsanız Elbise Sizin!

Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, MTV Video Müzik Ödülleri Töreni'nde giydiği sarı elbisesini ABD'nin Louisiana eyaletinde gerçekleşen sel felaketinde zarar görenlere bağışta bulunan yardımseverlerden birine hediye edeceğini açıkladı.

Bağış Yaparsanız Elbise Sizin!
Bağış Yaparsanız Elbise Sizin! Nilay Işık
Bu içerik 1534 kez okundu.

MTV Video Müzik Ödülleri Töreni'nde giydiği sarı elbisesini ABD'nin Louisiana eyaletinde gerçekleşen sel felaketinde zarar gören felaketzedelere bağışta bulunan yardımseverlerden birine hediye edeceğini açıklayan dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, takipçileri tarafından takdir edildi.

Geçtiğimiz gün gerçekleşen MTV Video Müzik Ödülleri Töreni'nde giydiği ve büyük yankı uyandıran sarı elbisesinin fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan ünlü şarkıcı, paylaşımın altına açıklayıcı bir not eklemeyi de ihmal etmedi.

''Louisiana sel mağdurlarına yardım etmek ve benim MTV Video Müzik Ödülleri Töreni'nde giydiğim kıyafetimi kazanmak amacıyla bağış yapmanız için son şans!' açıklamasıyla büyük ilgi gören ünlü yıldızın bu hareketi, takipçileri tarafından takdir edildi.

Yaklaşık 30.000 kişinin son anda kurtarıldığı, on üç kişinin hayatını kaybettiği ve en az 60.000 evin zarar gördüğü Louisiana sel felaketine dikkat çekmek isteyen Britney Spears'ın bu duyarlı amacı, sosyal medya üzerinde de büyük yankı uyandırdı.

britney spears britney spears eşi britney spears evli mi britney spears çocukları britney spears kaç yaşında britney spears boyu britney spears instagram britney spears sarı elbise britney spears bağış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500