Bahçeli de mi İçerde?

Bomba gibi bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanan 'İçerde' dizisinin hayran kitlesi, Twitter üzerinde oldukça ilginç bir hashtag'i gündeme getirdi.

Bahçeli de mi İçerde?
Bahçeli de mi İçerde? Nilay Işık
Bu içerik 14527 kez okundu.

Nefes kesecek olan 9. bölümünü seyirci ile buluşturmaya hazırlanan 'İçerde' dizisinin hayran kitlesi, oldukça enteresan bir hashtag oluşturarak Twitter üzerinde en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı.

Dizinin koyu takipçilerinden aktif sosyal medya kullanıcısı olanlar 'İçerde misin Bahçeli' hashtag'i ile Milliyetçi Hareket Partisi'nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye eleştiriler yönelttiler.

Twitter üzerinde kısa süre içerisinde en çok konuşulan başlıklar arasına dahil olmayı başaran hashtag, dizinin izleyici kitlesi tarafından büyük ilgi gördü.

'İçerde' dizisinde karşı tarafın içine sızma ve muhbirlik yapma şüphesi taşıyan kişilere yöneltilen 'İçerde misin?' sorusunu Devlet Bahçeli'ye yönelten kullanıcılar, oldukça ağır ifadeler kullandılar.

içerde içerde dizisi içerde 9. bölüm içerde konusu içerde oyuncuları içerde yeni bölüm içerde fragman içerde devlet bahçeli içerde misin bahçeli içerde bahçeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500