Bahçeli'nin Kasedi Var Diye Böyle

Ünlü tiyatrocu Genco Erkal, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin kasedini hatırlatarak çıkışta bulundu.

Bahçeli'nin Kasedi Var Diye Böyle
Bahçeli'nin Kasedi Var Diye Böyle Nilay Işık
Bu içerik 1714 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli'nin başkanlık sistemine verdiği desteğe değinen ünlü tiyatrocu Genco Erkal, kasedini hatırlatarak çıkışta bulundu.

Bahçeli'nin başkanlık karşıtı açıklamalarının yer aldığı video'yu başında olduğu 'Dostlar Tiyatrosu'nun resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşarak tavır değişikliğine dikkat çekmek isteyen Erkal, bütün bunların kendisini çok şaşırttığını açıkladı.

Eski açıklamalarında pek çok kez başkanlığa karşı çıkmasına rağmen yeni anayasa konusunda AKP'yle anlaşan ve başkanlık sistemi lehine bir tavır sergilemeye başlayarak herkesi şaşırtan Bahçeli, ünlü tiyatrocunun da dikkatini çekti. MHP liderinin kasedi olduğu yönünde ortaya atılan iddiaları hatırlatan Erkal, Bahçeli'nin esir alındığını ve böylesine keskin bir tavır değişikliğinin başka bir açıklaması olamayacağını ifade etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Recep İvedik'e AKP Yumruğu
 
devlet bahçeli devlet bahçeli tayip erdoğan devlet bahçeli başkanlık devlet bahçeli akp mhp akp akp mhp başkanlık sistemi genco erkal genco erkal devlet bahçeli dostlar tiyatrosu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500