Baldız Baldan Tatlı mı Acun?

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın, uğruna 13 senelik evliliğini bitirdiği sevgilisi Şeyma Subaşı'nın annesi ve ablasının görüntüsü ortaya çıktı.

Baldız Baldan Tatlı mı Acun?
Baldız Baldan Tatlı mı Acun? Nilay Işık
Bu içerik 9232 kez okundu.

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın, uğruna 13 senelik evliliğini bitirdiği sevgilisi Şeyma Subaşı, annesi ve ablasının görüntüsünü nihayet takipçileriyle paylaştı.

Kızı Melisa'yla birlikte şehir şehir, ülke ülke gezen ve sosyal medya hesabı üzerinde yaptığı paylaşımlarıyla adından sıklıkla söz ettiren Subaşı, bu defa da ailesinin fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

Geçtiğimiz gün bir yakınının düğün törenine katılım gösteren ünlü güzel, giydiği mavi elbisesiyle adeta göz kamaştırdı.

Sevgilisi Acun Ilıcalı'ya ait olan Acun Medya'da çalıştığı bilinen ablası Kübra Subaşı ve annesiyle birlikte düğünde çektiği bir fotoğrafı da takipçilerinin beğenisine sunmayı ihmal etmeyen Subaşı, ailesinin de kendisi gibi güzel olduğu yönünde iltifatlar aldı.

Instagram hesabının yorum özelliğini kapatan ve fotoğraflarının altına yorum yapılmasını engelleyen Şeyma Subaşı, kendisine çok güzel yorumlar ve iltifatlar geldiğini fakat birkaç haddini bilmezi sevindirmemek için yorum kapatma özelliğini uygulamak zorunda kaldığını bildirerek takipçilerini şaşırtan bir açıklama yaptı.

acun ılıcalı acun ılıcalı sevgilisi acun ılıcalı kızı acun ılıcalı şeyma subaşı acun ılıcalı sevgilisi şeyma şeyma subaşı şeyma subaşı instagram şeyma subaşı kızı şeyma subaşı ailesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500