Bana Aslı Demeyin

Geçtiğimiz haftalarda Eser Yenenler ve Nihal-Bahar Candan kardeşlerle muhabirlere yakalanan Murat Boz, vereceği röportaj öncesinde muhabirlere ayrıldığı sevgilisi Aslı Enver hakkında uyarı mesajında bulundu.

Bana Aslı Demeyin
Bana Aslı Demeyin Meltem Yuksel
Bu içerik 2809 kez okundu.

Murat Boz'un muhteşem sahnesiyle Konser ve etkinlik alanı Tuzla Marina Arena, kapılarını açtı.

Daha önce Justin Timberlack ve Metallica gibi dünya yıldızları için kurulan 450 m2 büyüklüğünde olan sahnede, 2 saat kadar konser veren Boz kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Konser boyunca yeni çıkarttığı Janti albümü ve MFÖ, Ferdi Tayfur gibi sanatçılardan parçalar seslendiren Murat Boz, Marina Arena'nın açılış konserine gelenleri adeta büyüledi. Boz’u yaklaşık 10.000 kişi izledi.

Eser Yenenler ile birlikte geçtiğimiz akşam çapkınlık turunda Nihal-Bahar Candan kardeşlerle yakalanan Murat Boz, kendisini röportaj için bekleyen muhabirlerden özel bir ricada bulundu.

Aldatma gecesi sonrası Aslı Enver tarafından terk edildiği iddia edilen Murat Boz’un, eski sevgilisi hakkında soru sorulmasını istemediğini yoksa röportaj yapmayacağı şeklinde mesaj gönderdiği belirtildi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Haluk Bilginer'in Aşk Üçgeni

Murat Boz Aslı Enver Eser Yenenler Nihal Candan Bahar Candan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500