Banu Alkan'ın Ağzından Atılan Şok İddia

Çekimleri Hindistan'da devam eden Dünya Güzellerim programıyla çok konuşulan ünlü sanatçılar Banu Alkan ve Bülent Ersoy hakkında ortaya şaşırtıcı iddialar atıldı.

Banu Alkan'ın Ağzından Atılan Şok İddia
Banu Alkan'ın Ağzından Atılan Şok İddia Başak Tatar
Bu içerik 1392 kez okundu.

TV EM kanalında yayınlanan magazin programı ‘Her Şeyi Konuşalım’ın sosyal medya hesabında yapılan bir paylaşım, magazin gündemine bomba gibi düştü.

İddialara göre Banu Alkan’ın “Bülent Ersoy erkekken bana asıldı. Ona pas vermedim, şimdi intikam alıyor” dediği öne sürüldü.Paylaşımın bir süre sonra silinmesine rağmen Ersoy’dan basın danışmanı aracılığıyla jet hızında yanıt geldi. Şık Hayat’a konuşan Banu Alkan’ın basın danışmanı ve kardeşi Bahar Alkan ise bunların palavra olduğunu, ablasının asla böyle bir iddiada bulunmadığını ve bunların hayal ürünü olduğunu söyledi.Geçtiğimiz yıllarda yazar Yeşim Soydan da Ersoy hakkında benzer bir iddia ortaya atmış, divanın cinsiyet değiştirme operasyonu geçirmeden önce “Makbule” isimli bir kadını hamile bıraktığını belirtmişti. O döneme de damga vuran bu söylemleri Ersoy yalanlamış, nişanlısı olduğunu iddia eden Mehtap Hasbek adlı kadın da elinde nişan fotoğraflarıyla Flash TV’ye konuk olmuş fakat hamile kalmadığını açıklamıştı.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Can Bonomo ve Öykü'nün 'Bitmeyen Vals'i

 

banu alkan bülent ersoy iddia ilişki her şeyi konuşalım program instagram paylaşım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500