Barış Arduç'un Evlenmeye Niyeti Yok

Yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile yaklaşık iki senedir birlikte olan Gupse Özay, henüz evlilik teklifi almadığını açıkladı.

Barış Arduç'un Evlenmeye Niyeti Yok
Barış Arduç'un Evlenmeye Niyeti Yok Nilay Işık
Bu içerik 2371 kez okundu.

2014 senesinden beri yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile aşk yaşamakta olan Gupse Özay, henüz herhangi bir evlilik teklifi almadığını açıklayarak herkesi şaşırttı.

Arduç'un hayranlarının kendisine küfür ve hakaretler ettiğini açıklayan Özay, bu tür şeyleri elinden geldiğince görmemeye ve duymamaya çalıştığını söyledi.

Sevgilisinin çok sakinleştirici bir yapısı olduğunu belirten ünlü oyuncu, her şeyi erkek arkadaşına danıştığını ve Arduç'un sürekli olarak doğru yolu gösterdiğini ifade etti.

Evlilik planları yapıp yapmadıkları sorusuna da cevap veren Özay, bunun için acelelerinin olmadığını belirterek sevgilisini 'hayat arkadaşı' ve 'ruh eşi' sıfatlarıyla nitelendirdi.

Henüz evlilik teklifi almadığını açıklayan ünlü oyuncu, alması durumunda da nazar korkusuyla bunu söyleyemeyeceğini belirtti.

beylikdüzü escort

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Ekonomiyle Öyle Bir Dalga Geçti Ki...
barış arduç barış arduç gupse barış arduç gupse özay barış arduç sevgilisi barış arduç deliha deliha gupse özay görümce gupse özay görümce
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500