Barış Manço ve Cem Karaca FETÖ'cü müydü?

Türk müziğinin önemli isimleri olan Cem Karaca ile Barış Manço'nun da zamanında FETÖ'ye hizmet ettiğini iddia eden Erol Köse, bu iddialarını kanıtları ile açıklayacağını söyledi.

Barış Manço ve Cem Karaca FETÖ'cü müydü?
Barış Manço ve Cem Karaca FETÖ'cü müydü? Nilay Işık
Bu içerik 5713 kez okundu.

Ortaya attığı ilginç iddialarıyla magazin gündeminde adından sıklıkla söz ettiren Erol Köse, bir dönemlerin en önemli sanatçılarından olan Cem Karaca ile Barış Manço'nun da zamanında FETÖ'ye hizmet ettiğini iddia etti.

15 Temmuz'da yaşanan darbe girişiminin ardından gündemden düşmek bilmeyen Fethullah Gülen Terör Örgütü hakkında yepyeni bir iddia ortaya atan Köse, herkesi şoka uğrattı.

Türk müziğinin en önemli isimleri arasında yer alan Barış Manço ile Cem Karaca'nın da yaşadıkları dönemde FETÖ himayesine girdiklerini ve senelerce bu örgüte hizmet ettiklerini iddia eden ünlü yapımcı, bu suçlamalarıyla ağızları açık bıraktı.

Manço ve Karaca ile ilgili ortaya attığı bu iddiaları, katılacağı bir televizyon programında kanıtlarıyla birlikte açıklayacağını söyleyen Erol Köse, magazin gündeminde olay yaratmayı başardı.

erol köse barış manço cem karaca erol köse fetö erol köse barış manço cem karaca barış manço cem karaca barış manço cem karaca fetö fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500