Barış Vapuru Bu Sene de Kalkacak

Ünlü sanatçı Barış Manço'nun vefat yıldönümü anısına her sene düzenlenen vapur etkinliği hakkında bilgi veren Doğukan Manço, tarih hakkında açıklamada bulundu.

Barış Vapuru Bu Sene de Kalkacak
Barış Vapuru Bu Sene de Kalkacak Nilay Işık
Bu içerik 1712 kez okundu.

Usta sanatçı Barış Manço'nun vefat yıldönümü anısına her sene gerçekleştirilen vapur etkinliği hakkında bilgi veren oğlu Doğukan Manço, etkinliğin tarihi hakkında açıklamada bulundu.

1 Şubat 1999 senesinde geçirdiği kalp krizi neticesinde hayatını kaybeden Manço anısına gerçekleştirilen vapur etkinliğinin, bu sene de hayata geçirileceği öğrenildi.

Ünlü şarkıcının, Instagram hikayesi üzerinden açıklamada bulunan oğlu Doğukan Manço, herkesin Barış Manço vapurunun tarihi ile ilgili net bir bilgi istediğini bildiklerini söyledi. Ayarlama aşamasında olduklarını ve tarihi netleştirdiklerinde haber vereceklerini söyleyen genç şarkıcı, anma etkinliğinin tahmini olarak 5 Şubat 2017 tarihinde gerçekleştirileceğini açıkladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Oscar Adayları Belli Oldu
 
Barış Manço Barış Manço Eşi Barış Manço Oğulları Barış Manço Oğlu Barış Manço Neden Öldü Barış Manço Vapuru Barış Manço Ne Zaman Öldü Barış Manço Şarkıları Doğukan Manço Batıkan Manço
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500