Barışmalarına Vesile Oldular

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde Faik Öztürk’le ayrıldıklarını açıklayan Safiye Soyman katıldığı magazin programında sevgilisiyle barıştı.

Barışmalarına Vesile Oldular
Barışmalarına Vesile Oldular Meltem Yuksel
Bu içerik 2120 kez okundu.

Bu yıl 43 düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödül Törenine Faik Öztürk’süz katılan Safiye Soyman ayrıldıklarını açıklamıştı. Bu sabah Star TV ekranlarında sunuculuğunu Deniz Akkaya ve Seren Serengil’in yaptığı ‘Duymayan Kalmasın’ isimli magazin programına katılan ünlü sanatçı, ayrılma sebeplerini açıkladı.

Öztürk’ün işlerinin yoğun olmasından dert yakınan sanatçı bu yüzden sürekli ihmal edildiğini ve sahneden sahneye görüşebildiklerini söyledi. Yakın zamanda yurt dışında konsere gideceğini belirten Soyman, yanında hayat arkadaşını da istediğini belirtti.

Daha sonra canlı yayına bağlanan iş adamı, ünlü şarkıcıyı hala ilk günkü gibi sevdiğini ve 18 yıllık birlikteliklerde bu tarz durumların yaşanabileceğini söyledi. Onun tek bir tırnağını bile hiçbir şeyle değiştiremeyeceğini belirten Öztürk, Soyman’ı çok sevdiğini ve ona Leydiler gibi baktığını ifade etti.

Canlı yayın bittikten sonra sevgilisinin söylediklerinden çok etkilenen Safiye Soyman ayrıldıklarını açıkladığını fakat duyduklarından sonra ömür boyunca Faik Bey’le birlikte olmak istediğini söyledi.

Duymayan Kalmasın Seren Serengil Deniz Akkaya Amerika Konser Safiye Soyman Faik Öztürk Canlı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500