Başbakan'ın Eşinden Terim ve Turan'a Destek

Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım; EURO 2016'daki performansı nedeni ile yoğun eleştirilere maruz kalan Fatih Terim ve Arda Turan'ın ailelerini arayarak teselli verdi.

Başbakan'ın Eşinden Terim ve Turan'a Destek
Başbakan'ın Eşinden Terim ve Turan'a Destek Nilay Işık
Bu içerik 3570 kez okundu.

 

Mayıs ayında Başbakanlık görevine getirilen Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, EURO 2016 şampiyonasında sergilediği performans nedeni ile yöneltilen eleştiri oklarının hedefi haline gelen Fatih Terim ve Arda Turan'ın ailelerini arayarak moral verdi.

A Milli Takım'ın EURO 2016 kapsamında gerçekleştirilen İspanya maçında 3-0 mağlup olması ve diğer maçlarda da yetersiz performanslar sergilemesi nedeni ile yoğun eleştirilere maruz kalan teknik direktör Fatih Terim'in ailesi de bu süreçten direkt olarak etkilenmişti. Yenilgiyi kabullenemeyen ve Terim'i yetersiz bulan bazı sosyal medya kullanıcıları, Instagram üzerinden Terim'in hamile kızı Buse Terim ve eşi Volkan Bahçekapılı'ya yönelik hakaret ve beddua içeren ifadeler kullanmışlardı.

Yaşanan bu tatsız hadisenin ardından Terim'in küçük kızı Buse Terim ve EURO 2016 sürecinde eleştirilerden bolca nasibini alan takım kaptanı Arda Turan'ın annesine, Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım'dan destek geldi.

TESELLİ ETTİ

Terim'in eşi Fulya Terim'i, kızı Buse Terim'i ve Arda Turan'ın annesi Yüksel Turan'ı telefonu ile arayarak beklenmedik bir atak gerçekleştiren Yıldırım, bu tavrı ile dikkatleri üzerine çekti.

Bir anne olarak yaşanan bu hadiseden duyduğu üzüntüyü dile getiren Semiha Yıldırım, Yüksel Turan ve Fulya Terim'i telefonda teselli etti.

BUSE TERİM'E TAVSİYE

Volkan Bahçekapılı ile olan evliliğinden altı aylık hamile olduğu bilinen Buse Terim'i de aramayı ihmal etmeyen Yıldırım, genç anne adayına moral verdi ve hem kendisini hem de bebeğinin sağlığını düşünerek bu tip eleştirilere itibar etmemesi yönünde tavsiyelerde bulundu.

'ANNEMİ AĞLATTILAR' DEMİŞTİ

Çek Cumhuriyeti ile gerçekleştirilen müsabakanın ardından gelen eleştirilerin annesini ağlattığını ve bunu yapanları affetmeyeceğini söyleyen takım kaptanı Arda Turan da sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırmıştı. Anne Yüksel Turan'ı da arayan Semiha Yıldırım, benzer teselli ifadeleri ile Turan'a destek verdi.

euro 2016 euro 2016 türkiye son dakika magazin arda turan fatih terim buse terim buse terim hakaret semiha yıldırım binali yıldırım eşi semiha yıldırım terim ailesi semiha yıldırım yüksel turan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500