Başbakan'la El Ele, Diz Dize

Bir döneme damgasını vuran ünlü şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, AKP grubuna katılarak Başbakan Binali Yıldırım'ı canlı olarak dinledi.

Başbakan'la El Ele, Diz Dize
Başbakan'la El Ele, Diz Dize Nilay Işık
Bu içerik 1763 kez okundu.

'Liselim' ve 'Kaderimsin' gibi fantezi şarkılarıyla bir döneme damgasını vuran isimlerden biri olan Cengiz Kurtoğlu, AK Parti grup toplantısına katılarak Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşmasını canlı olarak dinledi.

Mecliste gerçekleşen toplantıya misafir olan Kurtuoğlu, gazeteciler tarafından kendisine yöneltilen soruları cevaplamayı da ihmal etmedi.

Başbakan Binali Yıldırım'a kalbi duyguları ile geldiğini açıklayan ünlü şarkıcı, bu tür insanların çalışmasına fırsat verilmesi ve ikide bir kapılarının çalınmaması gerektiğini söyledi.

Fuzuli işler için Binali Yıldırım'ın kapısını çalmayacağını ifade eden Cengiz Kurtoğlu, Başbakan'la göz göze gelmesi durumunda el ele tutuşmak istediğini dile getirdi.

cengiz kurtoğlu cengiz kurtoğlu akp cengiz kurtoğlu kaç yaşında cengiz kurtoğlu şarkıları binali yıldırım cengiz kurtoğlu binali yıldırım cengiz kurtoğlu başbakan başbakan başbakan binali yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500