Başka Türkiye Yok!

Uçak'ta çekilen bir fotoğrafını paylan Sinan Akçıl, gündeme değinerek yaşananlardan dert yandı.

Başka Türkiye Yok!
Başka Türkiye Yok! Nilay Işık
Bu içerik 1409 kez okundu.

Almanya uçağında çekilen bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan Sinan Akçıl, yaşanan terör olayına değindiği açıklamasıyla dikkat çekti.

Uçağın camından yüzüne güneş vururken çekilen fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaşan Akçıl, başka ülkede yüzüne güneş vurmasının bir işe yaramadığını söyledi. Geçtiğimiz gece onbinlerce kişiyle birlikte teröre lanet okuduğunu ifade eden ünlü şarkıcı, Reina'da gerçekleşen ve 39 vatandaşımızın ölümüne sebep olan saldırıya değinerek hiçbir şeyin değişmediğini hatırlattı.

Bir şeylerin değişmesi, dünyada yapılanların Türkiye'de de gerçekleştirilmesi gerektiğini ve terörü kınamanın ya da ona lanet okumanın yeterli olmadığını belirten Akçıl, 1 Ocak 2017'de gülmek istediğini ama beceremediğini dile getirdi.

Bu topraklarda huzurun, güvenin ve mutluluğun başarılması gerektiğini söyleyen ünlü şarkıcı, başka ülkemizin olmadığını hatırlatarak harekete geçilmesi tavsiyesinde bulundu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Oğlunu Dudağından Öptü
 
sinan akçıl sinan akçıl ebru şallı sinan akçıl instagram sinan akçıl alexandra sinan akçıl şarkıları sinan akçıl konser sinan akçıl şarkıları sinan akçıl terör terör reina
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500