Başlamadan Diziyi Bitirdiler

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaşacağı Siyah Beyaz isimli dizi hakkında ortaya yeni bir iddia atıldı.

Başlamadan Diziyi Bitirdiler
Bu içerik 1176 kez okundu.

Ekim ayı içerisinde ekranlara gelmesi planlanan ve başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaşacağı 'Siyah Beyaz' isimli dizi hakkında ortaya bir iddia atıldı. 'Siyah Beyaz' isimli dizinin daha başlamadan iptal edildiği söyleniyor. Geçtiğimiz günlerde diziye yeni bir oyuncunun katılmasıyla beraber senaryo krizi Tatlıtuğ tarafından kabul edilmemiş ve ilk bölümlerde çok fazla kötü adam olarak görünmek istemediği için dizinin iptal edildiği iddia ediliyor.

Diğer roller için Devrim Yakut ve Erkan Avcı ile anlaşılmasına rağmen sürekli yapılan senaryo değişiklikleri yapım ekibin içine sinmedi. Dizi iptal edildi şeklinde haberler çıksa bile Ay Yapım 'Siyah Beyaz' projesi hakkında bir basın açıklaması yaptı.

Yapılan açıklamada senaryosunu Sema Ergenekon'un ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, önümüzdeki Ekim ayında TV ekranlarına gelmesi planlanan 'Siyah Beyaz' dizisinin yazım çalışmalarının halâ devam ettiği, dizinin sezon ortasında çekimlere hazır hale geleceği açıklandı. Ayrıca takvim farklılıkları nedeni ile Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün Ay Yapım'ın bir diğer yeni projesi olan 'Cesur ve Güzel' adlı dizisi ile Eylül ayında Star TV ekranlarında olacakları belirtildi.

Haber: Meltem Yuksel
kıvanç tatlıtuğ tuba büyüküstün siyah beyaz kıvanç tatlıtuğ yeni dizi tuba büyüküstün yeni dizi siyah beyaz dizisi cesur ve güzel dizisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500