''Bazıları Tayyip Bey'den Daha Muhafazakar''

Geride bıraktığımız günlerde Tarabya Köşkü'nde gerçekleştirilen iftar davetine katılan Hülya Avşar gece için tercih ettiği kıyafetiyle çok konuşulmasının üzerine Avşar kızından açıklama geldi.

''Bazıları Tayyip Bey'den Daha Muhafazakar''
''Bazıları Tayyip Bey'den Daha Muhafazakar'' Ecem Şenol
Bu içerik 1227 kez okundu.

İftar davetine omuzlarını açıkta bırakan bir kıyafetle katılan Hülya Avşar, ertesi gün bu seçimi yüzünden twitter da en çok konuşulan isimlerden oldu. İftar davetine dekolteli gittiği için eleştirilen ve hakkında ‘Hülya Avşar dekolteni kapat’ etiketiyle çok sayıda yorum yapılan Hülya Avşar konuyla ilgili açıklamayı Duymayan Kalmasın programının sunucularından Cengiz Semercioğlu’na yaptı.

Böyle bir konunun gündeme gelmesine bile inanamadığını, Cumhurbaşkanı ve eşinin böyle bir problemi olmadığını ifade eden Avşar, kimin ne giydiğine bakmadıklarını ve orada herkes olduğu gibi kabul edildiği için kendisinin de o iftara gittiğini ifade etti. En ufak bir rahatsızlık hissi, en ufak bir garip bakış olmadığını ve o elbiseyi giyip de gidemeyeceği bir ortam olsaydı, zaten gitmeyeceğini ifade eden Avşar, tarzını, karakterini değiştirmeyeceğini, yıllardır neyse o olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Hanım’ın böyle bir bakışa sahip olmadıklarını zaten bildiğini ve bu yüzden kendisinin o kıyafeti giyerken, acaba giyse mi giymese mi diye düşünmediğini aktaran Hülya Avşar, olayı çok abarttıklarını ve kendisinin insanların bu konuya böyle abartmasına daha çok şaşırdığını aktardı. Tayyip Bey ve Emine Hanım’ın bu konuda hiç kimseye eleştirel vaziyette bakmadıklarını ve öyle olduklarını bilse gitmeyeceğini dile getiren Avşar kızı mecburiyetim olmadığını ve kendi özgürlüğünün her şeyden daha önemli olduğunu belirtti. Hülya Avşar, kendisine sosyal medyada yazılanlardan sonra bazılarının Tayyip Bey’den daha muhafazakâr olduğunu anladığının altını çizdi.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Eşini Dövüp Sevgilisinin Çantasını Taşıyor

Hülya AVşar Açıklama Dekolte Cengiz Semercioğlu İftar Yemeği Cumhurbaşkanı Erdoğan Emine Erdoğan Tayyip Erdoğan Davet Kıyafet Eleştiri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500