“Bebeğimin 40'ı Çıkmadı”

Geçtiğimiz ay ilk kez annelik heyecanı yaşayan Gamze Keçeli, sosyal medyada 'doğum kilolarını veremedi' yorumlarına isyan etti.

“Bebeğimin 40'ı Çıkmadı”
“Bebeğimin 40'ı Çıkmadı” Meltem Yuksel
Bu içerik 745 kez okundu.

2003 Miss Model of Türkiye Güzeli Gamze Karaman, geçtiğimiz yıl görkemli bir törenle işadamı Nedim Keçeli ile nikah masasına oturmuştu.

Temmuz ayı içinde oğlu ‘Yaman’ı kucağına alan genç anne, bazı sosyal medya sayfalarında 'doğum kilolarını veremedi' yorumlarına isyan etti.

Instagram hesabında bir yazı paylaşan Keçeli, şu notu yazdı;

Son günlerde bazı magazin sitelerinde resimlerimin altına kilomla alakalı yorumlar görüyorum; Ben çok kısa bir süre önce dünyalar güzeli bir bebek dünyaya getirdim, daha loğusalık dönemim bile bitmemişken daha bebeğimin 40'ı çıkmamışken! Yapılan yorumları hayretle izliyorum.

Özellikle bu yorumları yapanların kadın olması çok çok üzücü benim için... Evet, şu an 36 beden değilim normal olarak! Ama hayatımın en mutlu günlerini yaşıyorum... İçimden bir mucize, bir insan çıktı.

Arkadaşlar; bu kadar kısa bir zamanda nasıl eski halime dönebilirim ki süt veriyorum ve dönmek içinde bir çabam yok şu an biraz mantık... Saçmalayacaksanız da insanlığınızı kaybetmeden saçmalayın..

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Pınar’ı Kızdıran Yorum

Gamze Keçeli Doğum Bebek Kilo Instagram Açıklama Miss Model of Türkiye Gamze Keçeli Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500