Bebeğinin Eline İçki Verdi

2015 senesinde dünya evine girdiği Burcu Gönder ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızının önüne bira bardağını koyarak fotoğraf paylaşan Bülent Parlak, yoğun eleştirilere maruz kaldı.

Bebeğinin Eline İçki Verdi
Bebeğinin Eline İçki Verdi Nilay Işık
Bu içerik 2376 kez okundu.

2015 senesinin kasım ayında dünya evine girdiği eşi Burcu Gönder ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Lisa'nın önüne bira bardağını koyarak fotoğraf paylaşan Bülent Parlak, yoğun eleştirilere maruz kaldı.

Sosyal medya hesabını aktif şekilde kullanan ve köpeği ile yaptığı paylaşımları sayesinde adından sıklıkla söz ettiren Parlak, bu defa da kızıyla gündeme geldi. 2016 senesinin haziran ayında dünyaya gelen ve Lisa ismini verdiği kızının, önüne koyduğu bira bardağına uzanırken çektiği fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaşan ünlü oyuncu, takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Çocuğuna kötü örnek olduğunu öne süren takipçileri ile sadece şaka yaptığını savunan sevenleri arasında bir tartışma başlatan Bülent Parlak, paylaşımı hakkında henüz herhangi bir açıklama yapma gereği duymadı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Müge Anlı Para Cezasıyla Akıllanmadı
 
Bülent Parlak Bülent Parlak Evlendi Bülent Parlak Eşi Bülent Parlak Karısı Bülent Parlak Köpeği Bülent Parlak Kızı Bülent Parlak Çocuğu Bülent Parlak Instagram Bülent Parlak Burcu Gönder Burcu Gönder
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500