Behzat Ç. İmamların Öcü

Ekranlara geri döneceği iddialarıyla sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandıran efsane dizi 'Behzat Ç.'nin senaristi Emrah Serbes, diziye dair açıklamalarda bulundu.

Behzat Ç. İmamların Öcü
Behzat Ç. İmamların Öcü Nilay Işık
Bu içerik 1517 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Ekranlara geri döneceği iddialarıyla hayranlarını bir hayli sevindiren ve sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandıran 'Behzat Ç.'nin senaristi Emrah Serbes, diziye dair ipuçları verdi.

'İmamların Öcü' versiyonuyla ekranlara geri döneceği öğrenilen dizi hakkında bir röportaj veren Serbes, yeni sezona dair merak edilenleri cevapladı.

Eski ekibin yeniden bir araya geldiğini ve bu işi yeniden yapmak istediklerini açıklayan ünlü yazar, 'Behzat Ç.'nin ekranlara dönmesi için görüşmelere başladıklarını ve ellerinden geleni yapacaklarını ilan etti.

'Herkes istiyorsa bu işin olmaması için bir engel yok' ifadelerini kullanan Emrah Serbes, çalışmalara büyük olaslıkla ocak ayında başlanacağını fakat projenin nerede gerçekleşeceğini henüz bilmediğini söyledi.

behzat ç behzat ç 2016 behzat ç geri dönüyor aga cinayet var behzat ç imamların öcü imamların öcü emrah serbes erdal beşikçioğlu behzat ç ne zaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500