Bekarken Freni Olmayan Araba Gibiymiş

1,5 senedir evli olan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, evliliğine dair oldukça ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

Bekarken Freni Olmayan Araba Gibiymiş
Bekarken Freni Olmayan Araba Gibiymiş Nilay Işık
Bu içerik 1382 kez okundu.

Ünlü oyuncu Merve Boluğur ile 1,5 senedir evli olan Murat Dalkılıç, evlilik müessesine dair çarpıcı itiraflarda bulundu.

'Mehmet'in Gezegeni' isimli programa konuk olarak katılan Dalkılıç, kariyerinde daha yolun yarısında olduğunu belirterek kendisi için kırılma noktasının 'Kasaba' isimli parçasıyla gerçekleştiğini söyledi. İngilizce bir albüm hazırladığını da sözlerine ekleyen popçu, bu haberle sevenlerini bir hayli sevindirdi.

2015 senesinin ağustos ayında Boluğur ile dünya evine giren Dalkılıç, bir ilişkinin nasıl olması gerektiği sorusuna sakin olması gerektiği cevabını verdi. Evlilik kurumunun, ayaklarının yere basmasını sağladığını itiraf eden ünlü şarkıcı, bekar erkekleri freni olmayan arabaya benzeterek evlilik kararından dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Meslektaşları hakkında da kısa bir değerlendirme yapan popçu, Sertab Erener ile Işın Karaca'nın, yeterli desteği bulmaları durumunda dünya starı olabileceklerini söyledi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Gönüllüler İlk Kurbanlarını Seçti
 
Murat Dalkılıç Murat Dalkılıç Eşi Murat Dalkılıç Karısı Murat Dalkılıç Evlendi Murat Dalkılıç Düğün Murat Dalkılıç Merve Boluğur Merve Boluğur Mehmet'in Gezegeni Evlilik Bekarlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500