Beklenen Bebek Nihayet Doğdu

Haziran ayında aranjör Ozan Çolakoğlu ile dünya evine giren Gülşen, bebeğini dünyaya getirdi.

Beklenen Bebek Nihayet Doğdu
Beklenen Bebek Nihayet Doğdu Nilay Işık
Bu içerik 2138 kez okundu.

Aranjör Ozan Çolakoğlu ile olan birlikteliğini haziran ayında resmiyete döken Gülşen, anne oldu.

Bir süredir bebek beklediği bilinen ünlü şarkıcı Gülşen'in, bebeğini dünyaya getirmesinin üzerine eşi Çolakoğlu, 'Renkli Sayfalar' isimli magazin programına bağlanarak açıklama yaptı. Dün gece bir oğullarının olduğunu ve hem annenin hem de bebeğin durumunun iyi olduğunu ifade eden taze baba, isim konusunda uzun süre kararsızlık yaşamalarına rağmen Azur Benan isminde karar kıldıklarını belirtti.

Parmakla gösterilen kişi anlamına gelen Benan ismini Gülşen'in koyduğunu, gök mavisi anlamına gelen Azur'u ise kendisinin koyduğunu açıklayan Çolakoğlu, doğuma girdiğini ve bebeğinin doğduğu anda kendini tutamayarak ağladığını söyledi.

9 ay boyunca eşinin karnında olan bebeğini karşısında görmenin çok garip bir duygu olduğunu ifade eden ünlü aranjör, sezaryen doğum düşünmelerine rağmen normal doğumun gerçekleştiğini dile getirdi. Kendisini kaybettiği için Gülşen'e ve ruh haline çok dikkat edemediğini belirten Çolakoğlu, eşinin ağlayıp ağlamadığını bilmediğini söyledi. 'Maşallah boylu poslu, tosun gibi bir çocuk' ifadelerini kullanan taze baba, oğlunu bırakıp stüdyoya gidebildiği gün Benan için bir şarkı yapacağını söyledi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'Milyoner'in Yeni Sunucusu Çok Şaşırtacak
 
gülşen gülşen evlendi gülşen düğün gülşen hamile gülşen doğum gülşen bebek gülşen anne gülşen eşi gülşen kocası gülşen ozan gülşen ozan çolakoğlu ozan çolakoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500