Beklenen Oldu! Caner Erkin Boşanıyor!

Ünlü Futbolcu Caner Erkin 6 yıllık eşi Asena Erkin’den Boşanıyor.

Beklenen Oldu! Caner Erkin Boşanıyor!
Beklenen Oldu! Caner Erkin Boşanıyor! Meltem Yuksel
Bu içerik 3131 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

 

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ünlü futbolcusu Caner Erkin Asena Erkinden boşanma kararı aldı.

Caner Erkin 6 yıllık eşi Asena Erkin’den boşanmak için dün avukatı aracılığyla boşanma davası açtı.Ünlü futbolcu Caner Erkin boşanma sebebi olarak; evlilikleri süresi boyunca birbirlerine karşı uyum sağlayamadıklarını, hayatlarının çekilmez bir duruma geldiğini ve evliliklerinin temelden sarsıldığı gereçkesiyle 6 yıllık hayat arkadaşı Asena Erkin’e boşanma davası açtı.

Caner Erkin ve Asena Erkin çifti anlaşarak boşanmaya karar verdi. Karşılıklı olarak birbirlerinden tazminat talebinde bulunmayacaklar. Menkul ve gayrimenkul talebinde bulunmayarak evlilik öncesi yapılan masraflar taraflarda kalarak hiç bir hak talep etmeyeceklerini bildirdiler.

Yaptıkları anlaşmalı boşanmaya göre; oğulları Çınar’ın velayeti annesi Asena Erkin’de olacak. Babası Caner Erkin oğlu Çınar’ı belirli günlerde görebilecek. Çınar’ın bakım ve eğitim giderleri babası Caner Erkin tarafından karşılanacak. Caner Erkin, oğlu Çınar için iştirak nafakası ödemeyecek. Boşanma kararı kesinleştikten sonra Asena Erkin, oğlu için iştirak nafakası isteyemeyecek.  10 bin lira yoksulluk nafakası ödeyecek olan Caner Erkin, bu nafaka dışında eşi Asena Erkin’den herhangi bir maddi yardım talebi  gelirse ödemeyecek. Boşanma kararı sonrasında Asena Erkin kızlık soyadını kullanacak Erkin soyadını kullanamayacak. Evlilik süreleri boyunca ve evlilik öncesinde alınan ziynet eşyaları ile ilgili taraflardan herhangi bir talep olmadı.

Evlilik süreleri boyunca Asena Erkin yaklaşık olarak 3 yıl önce şarkıcı Berkay ile Akmerkez’deki bebek odasından çıkarken kameralara yakalanmıştı. Daha sonrasında Berkay ve Asena Erkin İngiltere’deki bir alışveriş merkezinde oldukça samimi bir şekilde görüntü vermişlerdi. Erkin çifti aralarında ki bu ilk krizi aşmayı başarmışlardı. Fakat geçtiğimiz yıl Kasım ayında şarkıcı Berkay’ın sahne aldığı mekan çıkışında aracının kimliği belirsiz kişiler tarafından kurşulanması ile yeniden gündeme gelmişlerdi. Kurşunlanma olayı ile ilgili olarak Asena Erkin emniyete ifade vermesi için çağırılmıştı. Rahat duramayan Asena Erkin bu seferde iş adamı Mehmet Dinçer ile görüştüğüne dair söylentilere karıştı. Caner ve Asena Erkin çifti bu olaylardan sonra bir daha yan yana görüntü vermedi.

 Fal baktırırken kameralara yakalanan Asena Erkin boşanma iddalarına ilişkin sorulara; Caner ile evliliğimiz gayet iyi gidiyor. Eşim çok iyi birisi hatta o kadar çok iyi ki bu iyiliğinin altında ezilirsiniz şeklinde açıklamada bulunmuştu.

Caner Erkin Asena Erkin Berkay Caner Erkin ve Asena Erkin Boşanıyor Caner Erkin Boşanıyor mu?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500