“Beni Kilolu Gösteriyorlar”

Turks and Caicos adalarını seçen 37 yaşındaki iki çocuk annesi Britney Spears, tatilde de formunu korumak için her fırsatı değerlendirip egzersiz yaptı. Şarkıcı, magazin muhabirleri tarafından çekilen fotoğraflarının üzerinde oynanarak kendisinin kilolu gösterildiğini iddia etti.

“Beni Kilolu Gösteriyorlar”
“Beni Kilolu Gösteriyorlar” Meltem Yuksel
Bu içerik 758 kez okundu.

Turks and Caicos adalarını seçen 37 yaşındaki iki çocuk annesi Britney Spears, tatilde de formunu korumak için her fırsatı değerlendirip egzersiz yaptı. Bir dönem düzensiz hayatı nedeniyle aşırı kilo alan Spears, fazlalıklarından kurtulup yeni bir hayata başladı. Ancak yine de kilo ile ilgili tartışmaların odağında yer almayı sürdürüyor.

Şarkıcı geçen hafta kendisinin 'bir iğne kadar ince' olduğunu fakat fotoğrafları üzerinde oynanarak kendisinin kilolu gösterildiğini belirtti. Formuna ne kadar dikkat ettiğini göstermek isteyen Spears, bunu hayranlarına da kanıtlamak için egzersiz yaparken çekilen videolarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Spears, "Günümüz dünyasında insanların sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar üzerinde oynayabildiklerini" belirterek, "Peki ya paparazzi fotoğrafları üzerinde de oynandığını hiç düşündünüz mü? Ve haberler 'gerçekten' gerçek mi?" ifadelerini kullandı.

Asıl ilgilendiği komplo teorisinin bu olduğunu belirten ünlü şarkıcı, plajda muhabirler tarafından çekilen fotoğraflarının üzerinde oynandığını ve kendisinin olduğundan daha kilolu gösterildiğini iddia etti. Ancak şarkıcı bu açıklamalarından bir gün sonra bu kez kendisi Instagram pozu üzerinde oynamakla suçlandı.

Takipçileri, arka plandaki dolabın görünüşüne bakarak Spears'ın belini ince göstermek için fotoğrafı rötuşladığını ileri sürdü. Bazı takipçileri, "Madem böyle bir düzeltme yapıyorsun, bir dahaki sefere daha dikkatli ol" yorumunu yaptı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İzel’in Acı Günü

 

 

 

Turks and Caicos Britney Spears Photoshop Instagram Kilo ABD
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500