"Benim Şarkılarımı Nasıl Detone Okursun?"

Ünlü söz yazarı Şehrazat, yabancı programların uyarlamalarının yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenen Acun Ilıcalı'nın, şarkılarını programlarında izinsiz kullandığı gerekçesiyle tazminat davası açtı.

Nilay Işık
Bu içerik 2058 kez okundu.

Acun Ilıcalı tarafından sunuculuğu ve yapımcılığı üstlenilen televizyon programı uyarlamalarında kendi şarkılarının izin alınmadan kullanıldığını iddia eden söz yazarı Şehrazat, Acun Medya ile TV8 kanalına tazminat davası açtı.

İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi'ne suç duyurusunda bulunan 64 yaşındaki sanatçının avukatlığını üstlenen Sadettin Dayıoğlu, Şehrazat'ın şarkılarının yarışmacılar tarafından detone ve arzu edilmeyen bir şekilde seslendirildiğini ve müvekkilinin de bu durumdan dolayı derin bir üzüntü duyduğunu ifade etti.

5 bin lira maddi ve 10 bin lira manevi olmak üzere toplam 15 bin lira tazminat talebinde bulunan Şehrazat'a karşılık Acun Ilıcalı'nın nasıl bir tavır takınacağı ise merakla bekleniyor.

acun ılıcalı o ses o ses türkiye acun ılıcalı eski eşi acun ılıcalı sevgilisi şehrazat acun ılıcalı şehrazat acun medya tv8 yetenek sizsiniz acun ılıcalı şeyma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500