Benzincide Tekme Tokat Kavga

Didem Soydan ile arkadaşı Umut Eker, pazartesi öğle saatlerinde Bakırköy sahilindeki bir benzincide saldırıya uğradı. VIP minibüsten inen kalabalık grup ile ünlü ikili arasında tekme tokat arbede yaşandı.

Benzincide Tekme Tokat Kavga
Benzincide Tekme Tokat Kavga Meltem Yuksel
Bu içerik 656 kez okundu.

Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla adından bahsettiren ünlü model Didem Soydan, yaşadığı bir kavga gündeme geldi. Arkadaşı Umut Eker'le geçtiğimiz gün havalimanına doğru giderken Bakırköy sahilinde bulunan bir benzin istasyonuna uğrayan Soydan, burada bir minibüsten inen kimliği belirsiz kişilerle tekme tokat kavga etti.

Günaydın'da yer alan habere göre; birbirlerine hakaret ederek küfürleşen iki grup, etraftaki insanların araya girmesiyle ayrıldı. Kavga sonrası Soydan ve Eker'in zor sakinleştirildiği öğrenildi.

Saldırıya uğradığını doğrulayan Didem Soydan; "O insanlardan şikayetçi oldum. Mahkemeye intikal eden bir olay. Bütün delilleri, kamera kayıtlarını mahkemeye sunduk. Büyük tazminat alacağım, onu bekliyorum" dedi. "Kavga sırasında siz herhangi bir darp aldınız mı?" sorusuna cevap veren manken, “Bana öyle bir şey yapabilirler mi? Beni darp edecek kişi henüz daha doğmadı" ifadesini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Eski Eşten Olaylı Gönderme

Umut Eker Didem Soydan Benzin Benzinci Manken Kavga Tazminat Bakırköy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500