Beren Saat Bu Sefer de Hamile Değilmiş

Eşi Beren Saat'in hamilelik iddialarını doğruladığı haberlerini yalanlayan şarkıcı Kenan Doğulu, bir yanlış anlaşılma olduğunu açıkladı.

Beren Saat Bu Sefer de Hamile Değilmiş
Beren Saat Bu Sefer de Hamile Değilmiş Nilay Işık
Bu içerik 2049 kez okundu.

Eşi Beren Saat'in hamile olduğunu iddialarını doğruladığı yönündeki haberleri yalanlayan ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, bir yanlış anlaşılma olduğunu ve eşinin hamile olmadığını açıkladı.

Geçtiğimiz akşam gittiği Bebek'te objektiflere yakalanan Doğulu, kendisine yöneltilen 'Hamilelik nasıl gidiyor?' sorusunu yanlış anlayan eşinin 'İyi gidiyor' cevabı hakkında açıklama yaptı.

O gün magazincilerle eşi arasında bir yanlış anlaşılma yaşandığını belirten ünlü şarkıcı; Beren Saat'in, kendisine hamilelik sorusunun sorulduğunu anlamadığını ve hâl hatır sorulduğunu zannederek 'Süper gidiyor' cevabını verdiğini söyledi.

Eşi Beren Saat'e yönelik hamilelik haberlerinin kesinlikle doğru olmadığını açıklayan Kenan Doğulu, daha önce çıkan tüp bebek haberlerinin de yalan olduğunu vurguladı.

beren saat beren saat eşi beren saat kocası beren saat instagram beren saat kenan doğulu beren saat hamile mi beren saat hamile kenan doğulu kenan doğulu instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500