Beren’in Terliklerine Büyük Tepki

Kenan Doğulu ile bir mekandan çıkarken görüntülenen Beren Saat stiliyle dikkatleri çekti. Oyuncunun giydiği terliklerin kanguru tüyü olması ise hayvanseverlerin tepkisini çekti.

Beren’in Terliklerine Büyük Tepki
Beren’in Terliklerine Büyük Tepki Meltem Yuksel
Bu içerik 959 kez okundu.

Dizi ve sinemadan çok sosyal sorumluluk projelerinde yer alan Beren Saat, geçtiğimiz gün eşi Kenan Doğulu ile bir mekandan çıkarken görüntülendi.

34 yaşındaki oyuncu, uzun çorapları, kapüşonlu sweet montu, Gucci tüylü terlikleriyle dikkat çekti. Ayağındaki terlikler muhtemelen markanın Horsebit River Slippers modeli. Bu terliklerin satış fiyatı 5 bin 400 civarında. Kuzu derisinden yapılan terliğin tüyleri ise kanguru tüyünden.

Saat’in hem hayvan haklarını koruyup hem de kuzu derisi, kanguru tüyünden yapılma terlik giymesi ise tartışmalara neden oldu. Bazı hayvanseverler ‘Hani hayvanları koruyordun? Ayağındaki terliğin tüyleri kanguru tüyünden yapılmış. Bu ne çelişki Beren!’ derken bazıları da ‘Geçenlerde orangutanların hayatlarını kurtarmak için sosyal sorumluluk projesinde yer almıştın. Peki, ayağındaki terlik neden yapılmış baktın mı?’ gibi yorumlarda bulundu.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Bir Arda Turan Skandalı Daha

Kenan Doğulu Beren Saat Gucci Terlik Kanguru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500