Berkay Asena Erkin İle İlgili Ne Söyledi?

Adı çok kez Berkay ile anılan hatta görüntülerinin ortaya çıktığı Asena Erkin her seferinde bu duruma suskun kaldı. Berkay Asena Erkin ile ilgili ne söyledi iddiaları ile ilgili olarak yapılan açıklamalarda şarkıcı Berkay’ın içini döktüğü gözlerden kaçmadı.

Berkay Asena Erkin İle İlgili Ne Söyledi?
Berkay Asena Erkin İle İlgili Ne Söyledi? abbas kaya
Bu içerik 3026 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Berkay; "Boşanma Haberleriyle Alakam Yok"

Berkay Asena Erkin ile ilgili ne söyledi şeklinde çıkan haberlerde Asena Erkin ve Caner Erkin’in boşanması ile ilgili yorumlara yer verildi. Adı çok kez Berkay ile anılan hatta görüntülerinin ortaya çıktığı Asena Erkin her seferinde bu duruma suskun kaldı. Berkay Asena Erkin ile ilgili ne söyledi iddiaları ile ilgili olarak yapılan açıklamalarda şarkıcı Berkay’ın içini döktüğü gözlerden kaçmadı.

  Whitefest festivalinde kapanışta sahneye çıkan ve şarkı söyleyen ünlü sanatçı Berkay bir dönem aşk yaşadığı iddia edilen Asena Erkin hakkında açıklamalarda bulundu. Berkay Asena Erkin ile ilgili ne söyledi olarak yapılan haberlerde ünlü şarkıcının çarpıcı açıklamalar yaptığı görüldü. Festivalde binden fazla insana konser vererek sevenlerini eğlendiren ünlü sanatçı sahne sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yazdığı sözler ile birçok sevenine ulaşan sanatçı Sözlerini kendi yazdığı şarkıları için “Şarkılarımın nedeni hep bende oluşan yaralar. Benim anlattıklarım zaten insanlarında yaşadığı şeyler” diye kendi şarkı sözlerinin derin bir anlam ifade ettiğini anlattı.

Yapılan haberlerde sevilen sanatçının birçok konuya açıklık getirdiği belirtildi. Geçtiğimiz aylarda aracının kurşunlanması ve son gelişmelerin sorulmasına Berkay “ Şu an emniyet elinden geldiği kadar çalışıyor. Eminim adalet er ya da geç yerini bulacaktır. Bende adaletin yerini bulduğu günü Aslanlar gibi bekliyorum” diyerek adalete güvendiğini ve her şeyin açıklığa kavuşacağını bildirdi. İfade verenler arasında Caner Erkin karısı olan Asena Erkin’in de olduğu söylenmesine karşın Ünlü sanatçı “ İfade verenler hakkında hiçbir bilgim yok. Zaten soruşturma için alınanlar ile de alakalı bir bilgim yok” diyen ünlü sanatçı adaletin en iyi şekilde işleyeceğinden şüphesinin olmadığını söyledi. Ayrıca yakın zamanda Caner ile Asena Erkin’in boşanma haberlerine yorum yapmayan Berkay içini gazetecilere döktü. Bir dönem Asena Erkin ile adı çıkan ve haklarında birçok haber yapılan ikili için boşanma sebebi bu dedikodular olarak gösterilmeye başlandı.

Berkay Asena Erkin ile ilgili ne söyledi haberleri ile ünlü şarkıcının “boşanma konusundan haberim yok çünkü bu konuların benle alakası yok” diyerek konuya açıklık getirdi.

asena erkin berkay berkayın açıklamaları boşanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500