Berrak Bu Piştiye Sessiz Kalmadı

Eski eşler Birkan Sokullu ve Aslı Enver uzun bir aradan sonra bir düğünde pişti oldular. Bu durum üzerine Sokullu'nun sevgilisi Berrak Tüzünataç'tan samimi bir paylaşım da gecikmedi.

Berrak Bu Piştiye Sessiz Kalmadı
Berrak Bu Piştiye Sessiz Kalmadı Ecem Şenol
Bu içerik 2608 kez okundu.

Murat Boz'la olaylı ayrılığıyla gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Aslı Enver, pazar günü 'Suskunlar' dizisindeki rol arkadaşı Sarp Akkaya'nın düğününe katıldı. Düğünün diğer konuklarından biri de ünlü oyuncunun geçen yaz anlaşmalı olarak tek celsede boşandığı Birkan Sokullu oldu.

Birkan Sokullu, Akkaya’nın düğününe uzun süredir aynı evde yaşadığı sevgilisi Berrak Tüzünataç’la geldi. Şu sıralarda Fi dizisinde canlandırdığı gazeteci Özge Egeli karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Tüzünataç ile final bölümü çekilen “Hayat Şarkısı”nda rol alan Birkan Sokullu çifti, Aslı Enver’i görmezlikten gelmeye çalıştı.

“İstanbullu Gelin” dizisinde Süreyya rolüne hayat veren Enver, sabah 06.00 sıralarında dizi setinden evine gelip fazla dinlemeden eski rol arkadaşı Sarp Akkaya’nın mutlu anına tanıklık etmek için Beykoz Kundura Fabrikası’ndaki düğüne katıldı. Güzel oyuncuya dizideki kayınçosu Osman’ı canlandıran Güven Murat Akpınar eşlik etti.

Düğünde oldukça neşeli olduğu görülen Enver, “Dostluk güzel şey” notuyla Akpınar’la fotoğrafını yayınladı ve damat Sarp Akkaya ile gelin Sinem Yalçınkaya’nın birbirinden eğlenceli görüntülerini sosyal medyadan paylaştı.

Gecenin ilerleyen dakikalarında Berrak Tüznataç’ın sosyal medyadan sevgilisi Birkan Sokullu’yla beraber, Pelin Karahan tarafından çekilen samimi pozunu paylaşması ise dikkatlerden kaçmazken, Birkan Sokullu’nun herhangi bir paylaşım yapmadığı görüldü.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ece'den Ajda Pekkan'a Gönderme

Aslı Enver Aşk Birliktelik Berrak Tüzünataç Düğün Pişti Karşılaşma Evlilik Ayrılık Birkan Sokullu Sarp Akkaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500