Beş İsimden Hangisi Adaya Veda Edecek?

Eleme gecesi ile heyecanı zirveye taşımaya hazırlanan 'Survivor 2017'den elenen isim bu akşam belli olacak.

Beş İsimden Hangisi Adaya Veda Edecek?
Beş İsimden Hangisi Adaya Veda Edecek? Nilay Işık
Bu içerik 3140 kez okundu.

Eleme heyecanıyla seyircisini ekran başına kilitlemeye hazırlanan 'Survivor 2017'ye veda edecek olan isim bu akşam belli olacak.

Bu hafta oynanan ve kıyasıya bir rekabete neden olan dokunulmazlık oyunlarının her ikisini de Ünlüler takımının kazanması üzerine Gönüllüler takımı, eleme potasına 5 isim göndermek zorunda kaldı.

İlk dokunulmazlık oyununun kaybedilmesi üzerine gerçekleştirilen oylama sonucunda Erdi ile Yiğit, elenmesi için seçilen iki isim oldu. Bireysel dokunulmazlığını kazanan Tuğçe ise eleme potasına gönderilecek olan üçüncü isim olarak Sadin'i seçti. İkinci dokunulmazlık oyununun da kaybedilmesinin akabinde konseyden Gökhan'ın adı çıkarken; bireysel dokunulmazlığı kazanan Eser ise Elif'in ismini potaya dahil etti.

Ödül oyununda karşı karşıya gelen Pınar ile Elif'in mücadelesinde kazanan takımının Gönüllüler olmasına rağmen bu akşam Erdi, Yiğit, Sadin, Gökhan ve Elif'ten en az SMS oyunu alan kişi, adaya veda edecek.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Hadise'den İyi Tuzlayan Yok
 
Survivor Survivor 2017 Survivor 2017 Ünlüler Survivor 2017 Gönüllüler Survivor 2017 Eleme Acun Acun Medya TV8 Acun Ilıcalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500