Beşiktaş Taraftarı Troll'ü Kaldıramadı

Ünlü şarkıcı ve besteci Aylin Aslım'ın, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a ithafen attığı olay tweet sosyal medyayı birbirine kattı.

Beşiktaş Taraftarı Troll'ü Kaldıramadı
Beşiktaş Taraftarı Troll'ü Kaldıramadı Nilay Işık
Bu içerik 4027 kez okundu.

 

41 yaşındaki ünlü şarkıcı ve besteci Aylin Aslım'ın, Beşiktaş JK'nın 34. başkanı olan Fikret Orman'ın namaz ve oruca yönelik kullandığı ifadelere karşılık olarak attığı ilginç tweet, sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı.

Kanal D ekranlarında Ramazan ayı boyunca seyirci ile buluşacak olan ve Fatih Savaş tarafından sunuculuğu üstlenilen 'Sahur Sohbetleri' isimli televizyon programına konuk olarak katılan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın programda namaz ve oruca yönelik kullandığı ifadeleri içeren tweete karşılık veren şarkıcı Aylin Aslım, sosyal medyayı birbirine kattı.

Orman, konuk olarak katıldığı sahur programında namazın vücudun her şeyini çalıştırdığını ve bunun çağdaş dünyada pilatese karşılık geldiğini söylemişti. Namazın pilatesten, orucun ise detokstan daha faydalı olduğunu ifade eden Orman'ın bu sözlere Beşiktaş kulübüne ait bir sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılmıştı.

Bu ifadeleri dile getiren bir tweeti alıntılayarak konuya dair yorumda bulunan Aylin Aslım, ilginç bir atakta bulundu. Bahsi geçen ifadeleri alıntılayarak üstüne ''Öyle mi fikocum tamam fikocum'' notunu düşen Aslım, sosyal medyada büyük bir tepkiye maruz kaldı.

Siyah-beyazlı futbolseverlerin eleştiri oklarının hedefi haline gelen şarkıcı Aslım'a twitter üzerinden tepki mesajları yağmaya başladı.

Çoğu Beşiktaş tarafının, kendisini tanımadığını iddia ettiği ve 'çeyrek ünlü' yakıştırmasında bulunduğu şarkıcı Aylin Aslım'a yönelik eleştiri içeren tweetlerde ünlü şarkıcı, saygısızlık yapmak ve seviyesizlik ile suçlandı.

Hitap tarzının hiçbir Beşiktaşlı'ya yakışmayacağı ve sanatçıya uymayacağı iddia edilen ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman üzerinden prim yaparak kendini gündeme getirmeye çalışmakla suçlanan şarkıcı Aylin Aslım ise kullandığı ifadelerden ötürü herhangi bir geri adımda bulunmadı.

aylin aslım şarkıcı aylin aslım aylin aslım ben kalender mesşrebim son dakika magazin aylin aslım tweet aylin aslım twitter fikret orman beşiktaş beşiktaş fikret orman aylin aslım fikret orman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500