Beyaz Show Bu Gece Yayınlanacak Mı?

Geçtiğimiz hafta terör olayları nedeniyle yayınlanmayan Beyaz Show, bu gece canlı olarak ekranlarda olacak.

Beyaz Show Bu Gece Yayınlanacak Mı?
Beyaz Show Bu Gece Yayınlanacak Mı? Dilay Aydın
Bu içerik 14348 kez okundu.

 

Geçtiğimiz hafta, Ankara’da yaşanan terör saldırısı nedeniyle, şehit olan vatandaşlarımıza duyulan saygı nedeniyle iptal edilen Beyaz Show bu gece ekranlara gelecek. Yayınlanan son iki bölümün bant kaydı olduğu program, geçen hafta sevenleri tarafından dört gözle beklenmiş ancak son dakika yapılan bir değişiklikle yayın akışından kaldırılmıştı.

Başarılı talk show programı, geçtiğimiz haftalarda canlı yayında yapılan iki protesto gösterisine sahne olmuştu. Yapılan ilk protestoda, Diyarbakır’dan arayan ve adı Ayşe olan bir öğretmen, Doğu illerinde çocukların öldüğünü söylemiş ve Beyazıt Öztürk tarafından alkışlanmıştı. Bunun üzerine gelen yaklaşık 6 bin şikayetten sonra RTÜK harekete geçmiş ve Beyaz Show’a 850 bin lira para cezası vermişti.

Yayınlanan bir sonraki programda, seyircilerin arasında bulunan bir grup pankart açıp slogan atarak yayının kesilmesine neden olmuştu. Yaşanan bu olaylar neticesinde iki hafta boyunca bant kaydı olarak yayınlanan programın, geçtiğimiz hafta canlı olarak yayınlamasına karar verilmişti. Ankara’da yaşanan hain saldırı sonucunda şehit olan 28 kişinin anısına saygı göstermek amacıyla son anda yayından kaldırılmış, yerine Kanal D’nin yeni başlayan dizilerinden Hayat Şarkısı gösterilmişti. Bu akşam canlı yayınlanacak olan Beyaz Show, geçen hafta belirlenmiş olan konukları ağırlayacak.

Konuklar arasında ise birbirinden renkli ve eğlenceli isimler bulunuyor. Komedyen ve oyuncu Ata Demirer, başarılı arabesk sanatçısı Cengiz Kurtoğlu, BKM'nin sevilen oyuncusu Büşra Pekin ve Trabzonspor’un unutulmaz futbolcusu Shota Arveladze’nin katılacağı program, bu gece 23.15’te Kanal D ekranlarında olacak.

Beyaz Show Beyaz Show RTÜK cezası Beyazıt Öztürk Beyaz Show konukları Ata Demirer Cengiz Kurtoğlu Shota Arveladze son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500