Beyaz Show’a da Kıydılar

Yaklaşık 22 yıldır ekranlarda olan Beyaz Show’da sona gelindi. Ortaya atılan iddialara göre, kendisine nezaketen yöneltilen başka program yapması teklifine sıcak bakmayıp reddettiği söylendi.

Beyaz Show’a da Kıydılar
Beyaz Show’a da Kıydılar Meltem Yuksel
Bu içerik 847 kez okundu.

İki yıl önce aldığı bir kararla canlı yayınlarını bitiren ve bant yayınlarıyla izleyici karşısına çıkan Beyazıt Öztürk, bu kararından geçtiğimiz sene vazgeçmiş ve canlı yayınlarını devam ettirme kararı almıştı. Yıllar geçtikçe performansını kaybettiği yönünde eleştiriler alan Beyaz, programını yaptığı kanalın el değiştirmesinin ardından radikal bir karara imza attı.

Mustafa Doğan köşesine taşıdığı yazıda, Beyaz’ın Doğan Medya ailesine olan bağlığı yüzünden yapılan satış yüzünden keyfinin kaçtığını ve yeni sezona da sıcak bakmadığı belirtildi.

Nezaketen kendisine başka program yapması teklifi götürüldüğünü belirten Doğan, Beyaz’ın bunun ne anlama geldiğini bildiği için hiç düşünmeden reddettiğini belirtip; “ asırlık bir programa böyle bir veda yakışmazdı. Zaten dediğim gibi, programın Kanal D macerası bitti, ekran macerası değil” ifadelerini kullandı.

Yaşanılan olaylardan sonra Instagram hesabında paylaşımda bulunan şovmen yeni projeler için New York’ta olduğunu söyledi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ceylan Gomez!

Beyaz Show Beyazıt Öztürk Kanal D Doğan Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500