Beyonce'nin Önünde Evlenme Teklifi

Dünyaca ünlü bir sanatçı olan Beyonce'nin dansçılarından biri, ünlü şarkıcının konserinde sevdiği kadına evlenme teklifi etti.

Beyonce'nin Önünde Evlenme Teklifi
Beyonce'nin Önünde Evlenme Teklifi Nilay Işık
Bu içerik 1800 kez okundu.

Dünyaca ünlü bir sanatçı olan Beyonce'nin Missouri'de verdiği konserde dansçılarından biri sevgilisine evlenme teklifi etti.

Amerika Birleşik Devletleri'nin eyaletlerinden biri olan Missouri'de geçtiğimiz günlerde sahne alan Beyonce, 'Formation' isimli dünya turnesi kapsamında hayranlarının karşısına çıktı.

'Single Ladies' parçasını söylediği esnada müziği birden durduran ünlü şarkıcı, John Silver isimli dansçısının yanına giderek mikrofonu ona bıraktı.

Silver, yine Beyonce'nin bir başka dansçısı olan sevgilisi Ashley Everett'ı sahneye çağırdı ve diz çökerek evlenme teklifinde bulundu.

Aldığı 'Evet' yanıtının ardından yüzüğü sevgilisinin parmağına takan Silver, Beyonce tarafından da içten bir kucaklama eşliğinde tebrik edildi.

beyonce beyonce dünya turnesi beyonce fomation beyonce missouri konseri beyonce konseri evlenme teklifi beyonce dansçıları john silver ashley everett sahnede evlenme teklifi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500