Bilginer'e Yanlış Yaptılar

Büyük ses getiren 'Ben-Hur' filmindeki 'Simonides' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Haluk Bilginer'in adının yanlış yazılması sosyal medya üzerinde büyük tepki topladı.

Bilginer'e Yanlış Yaptılar
Bilginer'e Yanlış Yaptılar Nilay Işık
Bu içerik 3160 kez okundu.

2016 yapımı 'Ben-Hur' isimli filmdeki 'Simonides' rolünü canlandıran usta oyuncu Haluk Bilginer'in adının yanlış yazılması, sevenleri tarafından sosyal medya üzerinde yoğun şekilde tepki gösterilmesine neden oldu.

1959 yapımı ve 11 Oscar kazanmış 'Ben-Hur' filminin yeni bir uyarlaması olan ve Rus-Kazak yönetmen Timur Bekmambetov tarafından yönetilen filmin basın gösterimi, geçtiğimiz gün İstinyepark'ta gerçekleştirildi.

Film boyunca çok fazla sahnede yer almayan ve yalnızca birkaç diyaloğu olan ünlü oyuncunun soyadının jenerikte yanlış şekilde yazılması büyük tepki topladı.

Amerika Birleşik Devletleri'nde gişe başarısı elde edemeyen ve olumsuz eleştirilere maruz kalan film, Türkiye'de gerçekleştirilen basın gösterisinde de olumlu tepkiler alamadı.

haluk bilginer haluk bilginer sevgilisi haluk bilginer kaç yaşında ben hur haluk bilginerben hur haluk bilginer simonides haluk bilginerin adı yanlış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500