Bir ‘Demet’ Açıklama

Oyuncu Can Yaman'ın rol aldığı dizi setinde fırlattığı fotoğraf makinesi ile oyuncu arkadaşının yaralanmasına sebep olduğu iddia edildi. Çıkan haberlere açıklama Demet Özdemir'den geldi.

Bir ‘Demet’ Açıklama
Bir ‘Demet’ Açıklama Meltem Yuksel
Bu içerik 927 kez okundu.

Can Yaman'ın Anadolu Yakası'nda gerçekleşen çekimleri izleyen bir izleyicinin "Bu Demet Özdemir de Can Yaman'da ne buluyor?" demesi üzerine çok sinirlendiği ve elindeki fotoğraf makinesini seyirciye fırlattığı iddia edildi.

Fakat fotoğraf makinesi dizide rol alan yardımcı oyunculardan birinin başına geldi. Oyuncu apar topar hastaneye kaldırıldı. Çıkan haberler hakkında açıklama rol arkadaşı Demet Özdemir'den şu şekilde açıklama geldi;

"Bugün haberlerde "hayran" adı altına bahsi geçen kişi sete izinsiz girip hakaretler savurup, uyarıldığı halde setten uzaklaşmamıştır... Kaydı kesip Can'ın kolundan tutup bana laf atmıştır, Can da 'sözde' hayrandan kolunu kurtarmaya çalışırken fotoğraf makinesi elinden düşmüştür. Can Yaman ve 'Erkenci Kuş' ekibi asıl mağdur olan taraftır. Negatif bir fiziksel temas, hakaret hiç bir zaman sevgi gösterisi olmaz. 0 kişiye şiddet söz konusu dahi olmamıştır. Her zaman sete ziyarete gelenleri sevgiyle kucaklayan partnerim için çıkan yalan haberleri aydınlatmak istiyorum ve çok üzüldüğümü belirtmek isterim."

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Aşk İddialarına Cevap Yok

 

 

 

 

Can Yaman Demet Özdemir Erkenci Kuş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500