Bir Döneme Damgasını Vuran Güzel Tanınmaz Halde

Bir döneme damgasını vuran sosyetenin gözde isimlerinden Ayşegül Tecimer, yıllar sonra ilk kez objektiflere yansıdı. Zamana yenik düşen Tecimer'in Parkinson hastası olduğu iddia edildi.

Bir Döneme Damgasını Vuran Güzel Tanınmaz Halde
Bir Döneme Damgasını Vuran Güzel Tanınmaz Halde Meltem Yuksel
Bu içerik 1589 kez okundu.

90'lı yıllara damga vuran gösterişli hayatıyla, o dönem İstanbul sosyetesinin popüler isimlerinden olan Ayşegül Tecimer hakkında üzücü bir iddia ortaya atıldı.

Sosyete kulislerinde konuşulanlara göre, tarihi eser kaçakçılığından tutuklanmadan 10 dakika önce 13 Nisan 1997'de yurt dışına kaçan, Rahşan Ecevit Affı'na rağmen 10,5 yıl sonra Türkiye'ye adım atan Ayşegül Tecimer'in Parkinson hastası olduğu öne sürüldü.

Bülent Cankurt'un haberine göre kaçışının ardından, 2007 yılında Türkiye’ye gelen Londra-Marakeş-İstanbul üçgeni arasında gidip gelen Tecimer, yaklaşık bir ay önce genç eşi Deniz Mete ile tatil için Türkiye'ye geldi.

Dost davetlerine katılan sosyetik ismin, her iki elinin de inanılmaz derecede titremesi, herkesin konuşmasına neden oldu. Arkadaşlarının, çekindikleri ve doğruyu söylemeyeceğini düşündükleri için bu titremelerin nedenini sormaya cesaret edemediği fakat yakın arkadaşlarından birisinin, bu iddiaları doğruladığı belirtildi.

Yakın dostu Mehmet Birgen'in Yalıçiftlik'teki evinde kalan ve önündeki koydan denize giren Ayşegül Tecimer’e yıllar acımasız davrandı. Bir dönem Türkiye'de güzelliği ve zarafetiyle idol olan kadının yerine bambaşka bir kadın geldi.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Asistan mı Sevgili mi?

Ayşegül Tecimer Parkinson Bodrum Rahşan Ecevit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500