Bir Onda Var, Bir de Angelina Jolie'de

Eşi İbrahim Kutluay ile boşanma arifesinde olan Demet Şener, Angelina Jolie ile birlikte bir fotoğrafını paylaşarak benzerliklerine dikkat çekti.

Bir Onda Var, Bir de Angelina Jolie'de
Bir Onda Var, Bir de Angelina Jolie'de Nilay Işık
Bu içerik 1554 kez okundu.

12 senedir evli olduğu eşi İbrahim Kutluay ile boşanma arifesinde olan Demet Şener, Angelina Jolie'ye olan benzerliğine dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Alnındaki damar nedeniyle yoğun eleştirilere maruz kalan ve sık sık neden böyle bir damara sahip olduğu sorusuyla karşılaşan Şener, çareyi açıklama yapmakta buldu.Dünyaca ünlü aktris Angelina Jolie ile kendi fotoğrafını kolaj yaparak Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sunan ünlü manken, alnındaki damarın aynısının Jolie'de de bulunduğuna dikkat çekti. Bu damar hakkında daha fazla konuşulmasını istemediğini ifade eden Şener, yapısal olduğunu ve yapacak bir şeyin olmadığını belirtti.

Paylaşımıyla kısa sürede 10 bine yakın beğeni elde etmeyi başaran ünlü manken, Türkiye'nin Angelina Jolie'si olduğu yönünde yorumlar aldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Cem Yılmaz'ın Eskilerine Pişti Şoku
 
Demet Şener Demet Şener İbrahim Kutluay Demet Şener Instagram Demet Şener Angelina Jolie Demet Şener Alnındaki Damar Alın Damarı Angelina Jolie İbrahim Kutluay Demet Kutluay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500