Bir Rock'çıyı Daha Evlilikle Kaybettik

Bir döneme damgasını vurmayı başaran ünlü Rock'çı Emre Aydın'ın, sevgilisi Eda Köksal'la pazar günü dünya evine gireceği öğrenildi.

Bir Rock'çıyı Daha Evlilikle Kaybettik
Bir Rock'çıyı Daha Evlilikle Kaybettik Nilay Işık
Bu içerik 2379 kez okundu.

Bir döneme damgasını vurmayı başarsa da şimdilerde kariyerinde düşüş yaşayan ünlü Rock'çı Emre Aydın'ın, iç mimar nişanlısı Eda Köksal'la olan birlikteliğini pazar günü resmiyete dökeceği öğrenildi.

Bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Eda Köksal'la dünya evine girmeye hazırlanan Aydın'ın düğün törenlerine dair detaylar belli oldu.

Gelinin memleketi olan Ordu'da gerçekleştirilecek bir merasimle nikâh defterine imza atacak olan ikilinin, Ordu Doğa Koleji'nde düzenlenecek nikâhın ardından İstanbul'a döneceği ortaya çıktı.

İstanbul'da yaşayan yakınları ve arkadaşları için 9 Eylül tarihinde Şile'de de bir düğün yapmayı planlayan Aydın ile Köksal ikilisinin çok heyecanlı olduğu ve düğün hazırlıklarını tüm hızıyla devam ettirdiği haberleri alındı.

FİLMİNDE BAŞROL OYNATMIŞTI

İki sene önce evini dekore ettirmek istediğinde tanıştığı iç mimar sevgilisi Eda Köksal'ı 'Cinni: Uyanış' isimli filminin başrolünde oynatan Emre Aydın, 'Buralar Yalan' isimli şarkısı için çektiği klipte de tercihini sevgilisinden yana kullanmıştı.

emre aydın buralar yalan emre aydın cinni uyanış emre aydın korku filmi emre aydın sevgilisi emre aydın eda köksal emre aydın evleniyor emre aydın kiminle evleniyor eda köksal kim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500