Bir Senedir Düşman Çatlatıyorlar

Sevgilisi Merve Boluğur'la 24 Ağustos 2015 tarihinde dünya evine giren ünlü popçu Murat Dalkılıç, evlilik yıl dönümünü sosyal medya üzerinden yaptığı romantik bir paylaşım aracılığıyla kutladı.

Bir Senedir Düşman Çatlatıyorlar
Bir Senedir Düşman Çatlatıyorlar Nilay Işık
Bu içerik 1880 kez okundu.

Sevgilisi Merve Boluğur'la olan birlikteliğini 24 Ağustos 2015 tarihinde gerçekleştirilen bir düğün töreni aracılığıyla resmiyete taşıyan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, 1. evlilik yıl dönümlerini sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı romantik bir paylaşım aracılığıyla kutladı.

Eşi Boluğur ile birlikte çektiği bir fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sunan Dalkılıç, 'Şu biiiirrr :) ne çabuk geçti gitti... Zamanı böyle anlayamadığımız yıllarımız olur inşallah' notuyla paylaştığı bu fotoğrafı sayesinde binlerce beğeni toplamayı başardı.

Adile Sultan Sarayı'nda gerçekleşen düğün törenlerinde çekilen bir fotoğraf karesini paylaşan Boluğur ise 'Hep böyle bakalım birbirimize! "1". #anniversary' (yıl dönümü) notunu eklediği gönderisiyle eşinden daha çok beğeni topladı.

İkiliden Murat Dalkılıç'ın daha önce paylaşım yapması ve evlilik yıl dönümlerini kutlaması detayı ise gözlerden kaçmadı.

murat dalkılıç murat dalkılıç epik murat dalkılıç eşi murat dalkılıç merve boluğur murat dalkılıç ben bilmem merve boluğur merve boluğur şarkıcı murat dalkılıç merve boluğur evlilik yıl dönümü merve boluğur instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500