Bir Şiddet Haberi Daha

Nejat Özyılmazel (Neco), kendisinden 25 yaş küçük olan eşi İdil Erke'ye şiddet uyguladığı gerekçesiyle mahkemelik oldu. Şarkıcı savcılık tarafından 3 ay evden uzaklaştırma cezası aldı.

Bir Şiddet Haberi Daha
Bir Şiddet Haberi Daha Meltem Yuksel
Bu içerik 1079 kez okundu.

Bodrum’da yaşayan ünlü sanatçı Neco kendisinden 25 yaş küçük olan eşi İdil Erke’ye şiddet uyguladığı iddiasıyla savcılık tarafından 3 ay evden uzaklaştırma cezası aldı. Şarkıcı Neco’nun daha önce de eşini darp ettiği gerekçesiyle 1 ay evden uzaklaştırma alarak para cezasına çarptırıldığı öğrenildi.

Yaklaşık iki yıldır evliliklerinde çatlaklar oluşan Neco’nun, geçtiğimiz yıl eşi Erke’yi darp ettiği iddia edildi. Yaşanan olayda İdil Erke’nin gözünden, göğsünden ve elinden yaralanarak hastanelik olduğu öğrenildi. Olayın ardından eşi Neco’dan şikayetçi olarak darp raporu alan Erke’nin, daha sonra şikayetinden vazgeçtiği ortaya çıktı.

Olayın adliyeye intikal etmesi nedeniyle suçun işlendiğini sabit gören adli makamlar, Neco’ya bir ay evden uzaklaştırma ve TCK’nın 86/2 maddesi gereğince kasten yaralama suçundan para cezası verdi. Bu olaydan sonra, Neco’nun bir yıl boyunca eşi Erke’ye psikolojik şiddet uygulayarak tehdit ettiği iddia edildi. Bu duruma daha fazla dayanamayan Erke, Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek şikayetçi oldu. Olayın mahkemeye taşınmasının ardından savcılık kararıyla şarkıcı Neco’ya üç ay daha evden uzaklaştırma cezası verildi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Seren Serengil Ateş Püskürdü

Neco Şarkıcı Kadın Şiddet Nejat Özyılmazel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500